ریزش ۴۰۰ هزار تومانی سکه با انتشار خبر توافق برای احیای برجام

ریزش ۴۰۰ هزار تومانی سکه با انتشار خبر توافق برای احیای برجام
نایب رییس اتحادیه طلاو جواهر گفت: با توجه به اخبار منتشر شده برای توافق ایران و امریکا برای احیای برجام، از صبح امروز تا این لحظه، ساعت 12 و 30 دقیقه ظهر، شاهد کاهش حدود 1000 تومانی دلار هستیم و به دلیل کاهش قیمت ارز، قیمت سکه هم امروز حدود 400 هزار تومان کاهش یافت.

محمد کشتی‌آ‌رای درباره کاهش تقاضای نوروزی خرید سکه و طلا اظهار داشت: پایان سال 99 تقاضای خرید طلا و سکه به مناسبت ایام نوروز به شدت کاهش پیدا کرد و نسبت به سال‌های گذشته روند بسیار کاهشی بود.

وی ادامه داد: از آنجایی که قیمت سکه تقریبا به 2 برابر سال گذشته در همین ایام رسیده، توان خرید طلا و سکه بین مردم کاهش پیدا کرده است.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به کاهش قیمت در بازار طلا و سکه به دلیل انتشار اخبار احتمال احیای برجام گفت: با توجه به اخبار منتشر شده برای توافق ایران و امریکا برای احیای برجام، از صبح امروز تا این لحظه ساعت 12 و 30 دقیقه ظهر، شاهد کاهش حدود 1000 تومانی دلار هستیم و به دلیل کاهش قیمت ارز، قیمت سکه هم امروز حدود 400 هزار تومان کاهش یافت.

وی با اعلام قیمت‌های امروز طلا و سکه اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر سکه تمام طرح قدیم 10 میلیون و 500 هزار تومان، سکه طرح جدید 10 میلیون و 800 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه 4 میلیون و 300 هزار تومان، سکه یک گرمی 2 میلیون و 400 هزار تومان، هر مثقال طلا 4 میلیون و 590 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 59 هزار تومان است. 

منبع خبر: ایلنا
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۹:۲۹:۴۸ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد