زیورآلات زیبای ملیله کاری شده کارخانه نیرو

زیورآلات زیبای ملیله کاری شده کارخانه نیرو
پیچیدگی یک خارپشت دریایی، شکنندگی و ظرافت یک برگ روی زمین افتاده، سطح ناهموار صخره دریایی، حرارتی که از دهانه یک آتشفشان بیرون می آید.
پیچیدگی یک خارپشت دریایی، شکنندگی و ظرافت یک برگ روی زمین افتاده، سطح ناهموار صخره دریایی، حرارتی که از دهانه یک آتشفشان بیرون می آید. اینها شالوده فرم هایی هستند که الهام بخش و سازمان دهنده اساس کلکسیون جواهرات در هم تنیده کارخانه نیرو (NIIRO)، هستند.
این کلکسیون شامل زیورآلات دست سازی است که علامت مشخصه آنها نوآوری و بافندگی با الگویی بر اساس بی نظمی و بی قاعدگی، براقی، رنگارنگی، اصالت و منحصربفردی مواد استفاده شده است.
نه تنها طراحی آن، بلکه شالوده مواد سازنده نیز از بافت و شکل مواد طبیعی بوده که به زیورآلات تولید شده، حسی از یک بی نظمی آراسته می دهد.
منبع:niiro.eu
مترجم: آ.امیری - سایت زر (zar.ir)

منبع خبر: گردآوری و ترجمه: گروه زر
  ۲۲ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۲:۳:۴۲ بعد از ظهر
نظرات (3)

aram  ۳ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۳:۵:۵۰ بعد از ظهر

در نوع خود جالبن اما باید بگم ملیله کاری نیستن

خسرو عاشقی  ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۹:۰ بعد از ظهر

با سلام سایت خیلی عالی دارید. من نیز در زمینه هنر ملیله سازی نقره25 سابقه فعالیت دارمو استاد صنایع دستی تبریز هستم و عنوان چهره ماندگار این هنر را کسب کردم اگر مایل باشید تعدادی از آثارم را براتون ایمیل میکنم.09144128151اگر از کاربران شما مایل به آموزش باشند با این تلفن و یا با ایمیلم در تماس باشند. سپاسگزارم

مجید صفایی خرم  ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۵:۵۲ بعد از ظهر

سلام من هم ۱۸ سال اموزشگاه طلاوجواهر دارم در خدمت دوستان هستم09156527078

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد