توقف طرح سپرده طلا برای انجام اصلاحات نرم‌افزاری

توقف طرح سپرده طلا برای انجام اصلاحات نرم‌افزاری
با توقف طرح افتتاح حساب سپرده طلای بانک صادرات، مدیر کل روابط عمومی این بانک، گفت:‌ این طرح برای انجام پاره‌ای از تغییرات و اصلاحات فعلاً متوقف شده اما در آینده‌ای نزدیک افتتاح حساب این طرح مجدداً آغاز می‌شود.
مجید ابوالفتحی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص توقف افتتاح حساب سپرده طلای بانک صادرات اظهار داشت: با توجه به اینکه سررسید دور اول حساب‌های سپرده طلا نزدیک است و بانک صادرات قصد دارد برای دور جدید این حساب‌ها تسهیلات جدیدی را برای مردم در نظر بگیرد فعلاً‌ این طرح متوقف شده است.
وی در خصوص تغییرات جدید حساب سپرده طلا، افزود: از جمله برنامه‌های بانک صادرات این است که برای طرح سپرده طلا هم بتواند طلای فیزیکی را در اختیار مردم قرار دهد و همچنین حداقل سرمایه سپرده‌گذاران این طرح را تضمین کند.
به گفته مدیر کل روابط عمومی بانک صادرات، سپرده‌های جدید طلا تغییرات نرم ‌افزاری و سخت افزاری می‌خواهد که هم‌اکنون این تغییرات در حال انجام است.
ابولفتحی تأکید کرد‌:‌ بعد از انجام تغییرات نرم‌افزای به زودی افتتاح حساب طرح سپرده طلا در شعب بانک صادرات آغاز خواهد شد.
در روزهای اخیر شعب بانک صادرات در واکنش به مراجعه مردم برای افتتاح حساب سپرده طلا به آنها اعلام می‌کردند که این طرح بنا به دستور مدیر عامل جدید بانک صادرات تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
بر این اساس،‌ در ماه‌های اخیر بانک صادرات اقدام به معرفی و اطلاع‌رسانی طرحی با عنوان سپرده طلا نمود و همزمانی این اتفاق با نوسانات بهای جهانی و داخلی طلا بر مخاطبان و مشتریان احتمالی این طرح افزود.
شما می توانید آخرین اخبار طلا، سکه و ارز را از اینجا ببینید.

منبع خبر: خبرگزاری فارس
  ۲۶ مهر ۱۳۹۰ ساعت ۵:۱:۳۹ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد