تسهیلات بانک صادرات به١٧٦٢ بنگاه اقتصادي

تسهیلات بانک صادرات به١٧٦٢ بنگاه اقتصادي
اقدامات بانك صادرات ايران كه با هدف رونق اقتصادي بيشتر و افزايش توليد ملي انجام شده، زمينه براي در مدار توليد قرار گرفتن يك‌هزار و ٧٦٢ طرح اقتصادي را فراهم ساخت. ب

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در جهت اجرایی کردن بخشنامه بانک مرکزی جمهوري اسلامي ايران با هدف ایجاد رونق اقتصادی و به‌کارگیری ظرفیت و توانمندی بخش‌های مختلف تولیدی، اختصاص اعتبار به بنگاه‌های کوچک و متوسط را در دستور کار خود قرار داده است. براساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت این بانک تا پایان دهه اول دي‌ماه سال‌جاري ١٨ هزار و ٥٩٦ میلیارد ریال تسهیلات را به يك‌هزار و ٧٦٢ طرح اقتصادی پرداخت کرده که اقدام راهگشای بانک در این زمینه نقش بسزایی در افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در سراسر کشور داشته و در میان شبکه بانکی نیز از این لحاظ جایگاه ممتازی را برای بانک صادرات ایران رقم زده است.

 بنابر اين گزارش با توجه به سیاست‌های دولت مبنی‌بر ضرورت فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه تولیدی صنایع کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت‌پذیری آنها، همچنین با عنایت به نقش برجسته و حساس واحدهای تولیدی مذکور در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی؛ ایفای نقش موثرتر و کارآتر از سوی شبکه بانکی کشور را مي‌طلبد. در این راستا، بانک صادرات ایران نیز با به‌کارگیری تمام امکانات و تجهیزات و استفاده از ظرفیت‌های ممکن در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و اعطای تسهیلات به بخش‌ها و بنگاه‌های یاد شده گام برداشته است. این گزارش می‌افزاید: تسهیلات اختصاص یافته اين بانک در بخش‌های مختلف از قبیل: تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی، در تمامی استان‌ها بوده و با توجه به تاکید و برنامه‌های ابلاغی از سوی مدیرعامل بانک صادرات، تداوم اين روند همچنان در دستور كار بانك است.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۷:۰:۱۶ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد