نشان زرین برای بانک صادرات

پانزدهمین اجلاس «استقامت ملی در تولید و خدمات» بانک صادرات ایران را شایسته دریافت نشان زرین در حمایت از تولید و خدمات تشخیص داد.
پانزدهمین اجلاس «استقامت ملی در تولید و خدمات» بانک صادرات ایران را شایسته دریافت نشان زرین در حمایت از تولید و خدمات تشخیص داد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در مراسم ياد شده که با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور برگزار شد، از معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی که در عرصه کارآفرینی و تولید تاثیرگذار بوده‌اند و همچنین فعالان حوزه سرمایه‌گذاری و کسب‌و‌کارهای با کیفیت استاندارد تجلیل شد. معاون اجرایی رئیس‌جمهور در سخناني در این اجلاس ضمن مهم شمردن خدمات بانک‌ها و کارکنان آنها در عین ارائه خدمات گسترده از بانک‌ها به‌عنوان مظلوم‌ترین سازمان‌ها یاد کرد. وی با اشاره به پیگیری پرداخت بدهی‌های دولت به بانک‌های دولتی، تازه خصوصی شده و خصوصی اظهار امیدواری کرد با پرداخت بخشی از این بدهی‌ها، مشکلات پیش‌روی شرکت‌ها و بانک‌ها کاهش پیدا کند.

شریعتمداری همچنین توجه بیشتر به بخش خصوصی و خروج هرچه سریع‌تر دولت از بنگاهداری را از عوامل مهم رونق و فعالسازی تمامی بخش‌های اقتصادی در کشور برشمرد. براساس این گزارش، تکریم از پیشتازان عزت و استقلال جامعه، ارائه الگوهای موفق کارآفرین در سطح ملی، تبیین راهکارهای اجرایی ارتقا‌دهنده شرکت‌های تولیدی و خدماتی که از جمله برندهای معتبر در عرصه ملی و جهانی است جزو اهداف تعیین شده برگزاری این اجلاس بود. همچنین افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان از سطح اعتبار، کیفیت، سلامت، کارآمدی محصول و خدمات و نیز برابری محصولات داخلی با دیگر محصولات و خدمات خارجی و مطابقت آن با استانداردهای بین‌المللی روز دنیا مورد نظر جدی برگزار‌کنندگان اجلاس بودکه در نهایت منجر به تقویت جایگاه شرکت‌های تولیدکننده داخلی و کسب بازارهای بیشتر بین‌المللی خواهد شد. این گزارش می‌افزاید: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد موسسات بزرگ اقتصادی، زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران و جمعی از دست‌اندرکاران صنعت و تجارت نیز در این اجلاس که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، حضور داشتند.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۷:۱:۵۶ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: