چالش‌ سودآوری بانکداری کنونی

چالش‌ سودآوری بانکداری کنونی
عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران : بانکداری در مقطع کنونی با چالش‌های متعددی مواجه است که یکی از این چالش‌ها سودآوری عملیات بانکی است.

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ؛ برات کریمی در همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان ایلام اظهار داشت: مهم ترین سیاست‌ مالی بانک در سال 96 حرکت به سوی سودآوری خواهد بود و کسب درآمدهای مشاعی در این رابطه بیشتر مورد توجه و اهمیت قرار خواهد داشت.

عضو هیئت مدیره همچنین بر مشتری مداری تاکید کرد: باید در حفظ حرمت مشتریان کوشا باشیم و با احترام و تکریم آنان باید کاری کنیم مشتریان بصورت انحصاری به بانک ملی علاقه داشته باشند.

کریمی درباره ارتقاء جایگاه شغلی کارکنان نیز اظهار داشت: شعب با تلاش و کوشش می ‌توانند با ارتقای درجه شعبه زمینه ارتقا و پیشرفت همکاران را فراهم آورند.

پناهی دیگر عضو هیئت مدیره نیز در این همایش اظهار داشت: سختی ها و مقاومت مردم ایلام در دوران دفاع مقدس بی نظیر بوده ، چنانکه مقام معظم رهبری و سایر مسئولان ارشد نظام به آن اشاره داشته و به نیکی از مردم ایلام یاد کرده اند و امیدواریم آنگونه که شایسته این مردم می باشدبتوانیم خدمت انجام بدهیم .

وی افزود: بانک‌ها با حمایت از تولید کنندگان واقعی و حمایت از صنایع دستی در استان سهم زیادی در بهبود وضعیت کنونی می توانند داشته باشند.

در ادامه همایش، بارانی به ویژگی‌های خاص استان ایلام اشاره و ازتلاش‌های صادقانه همکاران تقدیر کرد.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۷:۲۱:۴۳ قبل از ظهر

برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد