شبکه بانکی ؛ استانداردها را ارتقا دهد

شبکه بانکی ؛ استانداردها را ارتقا دهد
مدیرعامل بانک تجارت گفت : برجام تاثیر بسیار خوبی بر همه فعالیت های اقتصادی گذاشته اما مهمتر از آن تلاش های ما در بخش اقتصادی است تا به تبلور آن کمک کند

محمد ابراهیم مقدم در همایش ملی «اقتصاد مقاومتی و برجام» که در مرکز مطالعات وزارت امورخارجه برگزار شد، افزود: پیش از تحریم از فاینانس استفاده خوبی داشتیم، گردش مالی ایجاد می کردیم و می توانستیم در اقساط هشت ساله پول ابزارهای تولید را که از این طریق وارد کشور می شد، برگردانیم.
وی گفت : این درآمد در کشور باقی می ماند و روی رونق تولید اثرگذار بود اما تحریم ها ما را از چنین امکانی محروم کرد و وارد رکود تولید شدیم؛ به طوری که حتی از منابع خود نمی توانستیم استفاده کنیم.
مدیرعاملبانک تجارت تصریح کرد : اکنون که برجام تحقق یافته است باید همه بویژه بازرگانان و صنعتگران تلاش کنیم ، امکان گشایش ها فراهم شده است؛ پس باید قوانین را رعایت کنیم و خود را با استانداردها تطبیق دهیم.
وی گفت: اسناد اعتباری زیادی گشایش شده است، هرچند مبالغ آن زیاد نیست اما اگر صنعتگر نخواهد ارتباط برقرار کند و ما امکانات فراهم نکنیم، چگونه برجام اجرایی می شود؟

تفاهم همکاری باشگاه مشتریان بانک تجارت با شرکت پرواز

باشگاه مشتریان بانک تجارت به منظور ارائه خدمات فروش و اجاره هواپیمای اختصاصی و آموزش خلبانی با شرایط و تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه، با شرکت پرواز امروز تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
بنابر گزارش روابط عمومی بانک تجارت، تفاهمنامه باشگاه مشتریان بانک تجارت با شرکت «پیشرفت فناوری پرواز امروز» در فرودگاه بین‌المللی پیام به امضای پیری و گمارونی پور مدیران عامل شرکت‌های چابک تجارت آسیا و پرواز امروز رسید.
بر اساس این تفاهمنامه مقرر شد شرکت مذکور در ارائه خدمات خود از جمله فروش و اجاره هواپیماهای فوق سبک، آموزش خلبانی و دیگر خدمات خود به اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت تخفیف ویژه ارائه دهد.
حق‌وردی قائم مقام بانک تجارت در مراسم امضای این تفاهمنامه با اشاره به برنامه‌های ویژه بانک تجارت در حوزه تکمیل زنجیره خدمات و ارائه آخرین سطوح خدمات بانکی خاطر نشان کرد: باشگاه مشتریان بانک تجارت به عنوان بخشی از هلدینگ مالی بانک تجارت سعی دارد با شناسایی نیازهای مختلف اعضای این باشگاه و انعقاد تفاهمنامه با شرکت‌های گوناگون خدمات ویژه‌ای را برای مشتریان بانک تجارت فراهم کند.
وی از آمادگی بانک تجارت در ارائه خدمات گسترده و متنوع مالی به منظور تامین تجهیزات و خدمات صرافی و بانکداری بین‌المللی برای شرکت پرواز امروز خبر داد و گفت: امضای این تفاهمنامه می‌تواند آغاز یک همکاری سودمند برای دو طرف باشد و امیدواریم مشتریان هدف باشگاه بانک تجارت بتوانند از خدمات ویژه این شرکت به نحو مطلوب استفاده کنند.
این تفاهمنامه با هدف ارائه تخفیفات ویژه در خدمات گوناگون پروازی برای مشتریان خاص باشگاه منعقد شده و امیدواریم گامی در جهت فرهنگ‌سازی استفاده از خدمات پرواز اختصاصی، آموزش خلبانی و فروش و اجاره هواپیما باشد.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۸:۳۹:۴۱ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد