نهمین «اتوبانک» بانك صادرات رونمایی شد

 نهمین «اتوبانک» بانك صادرات رونمایی شد
بانک صادرات ایران به‌منظور افزایش دسترسی هموطنان به خدمات نوين بانکی، از نهمين دستگاه اتوبانک خود در استان خراسان شمالی رونمايي کرد.

بانک صادرات ایران به‌منظور افزایش دسترسی هموطنان به خدمات نوين بانکی، از نهمين دستگاه اتوبانک خود در استان خراسان شمالی رونمايي کرد. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، اين بانك به‌منظور افزايش دسترسي هموطنان به خدمات نوين بانكي، ترويج و توسعه ابزارهاي پرداخت را در دستور كار قرار داده و با هدف تعميم و گستره خدمات نوين در اقصي نقاط كشور نسبت به راه‌اندازي و تجهيز اتوبانك در استان خراسان شمالي اقدام كرده است. بر اساس اين گزارش، سازه دستگاه‌های اتوبانک صادرات ایران كه در ابتداي محور بجنورد به گرگان راه‌اندازي شده است، به شیوه‌ای حرفه‌ای طراحی و امکان بهره‌مندی از خدمات اتوبانک را همزمان برای ٢ دستگاه خودرو سواری فراهم می‌کند. دستگاه‌های اتو بانک به‌ویژه استفاده از خدمات بانکی را برای معلولان، جانبازان و افراد کم‌توان که پیاده شدن از اتومبیل و وسیله نقلیه برای استفاده از خدمات برای آنان دشوار است، بسیار آسان کرده است.

از دیگر مزیت‌های دستگاه‌های اتوبانک می‌توان به «جلوگیری از اتلاف زمان برای پیدا کردن محل پارک اتومبیل برای کاربر» و کاهش ترافیک در بزرگراه‌ها و جاده‌ها و ایستگاه‌های بین‌راهی»، «افزایش ضریب امنیت جابه‌جایی وجه نقد» و «کاهش زمان انجام امور بانکی» اشاره کرد. این گزارش می‌افزاید: هدف از راه‌اندازی اتو بانک‌ها ازسوی اين بانک، افزایش رضایت شهروندان و تسهیل در انجام امور بانکی به‌صورت شبانه‌روزی و هوشمندسازی خدمات بانک و ایجاد امنیت برای مشتریان و کاربران از خدمات بانکداری الکترونیک است. بنابراین گزارش اتو بانک يا خودرو پرداز (drive up atm) نوعی از دستگاه‌های خودپرداز است که کاربر برای انجام امور بانکی از طریق دستگاه خودپرداز، نیازی به پیاده شدن از خودرو یا وسیله نقلیه ندارد.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۵:۴ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد