تکاپوی بانک‌ها برای ساماندهی «پدیده شاندیز»

 تکاپوی بانک‌ها برای ساماندهی «پدیده شاندیز»
اعضای ستاد تدبیر ساماندهی موسسات و تشکل‌های مالی و پولی استان خراسان رضوی از نقش بانک صادرات ایران در ساماندهی موسسه منحله میزان و بستر‌سازي براي تكميل پروژه پديده شانديز قدردانی کردند.

اعضای ستاد تدبیر ساماندهی موسسات و تشکل‌های مالی و پولی استان خراسان رضوی از نقش بانک صادرات ایران در ساماندهی موسسه منحله میزان و بستر‌سازي براي تكميل پروژه پديده شانديز قدردانی کردند. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، جلسه‌اي با حضور دین‌پرست معاون وزیر کشور، رشيديان استاندار خراسان رضوی، زراعتی مدیر عامل این بانک، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماينده بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و مدیران ارشد برخی از بانک‌ها با هدف رسیدگی به امور مربوط به مسائل پدیده شاندیز برگزار و اعضای سندیکای بانکی شامل بانک‌های صادرات ایران، ملی، ملت، سپه، تجارت و شهر با محوریت بانک صادرات ایران، مقرر کردند اعتبار مورد نیاز برای تکمیل عملیات ساخت شهر پدیده شاندیز از سوی سندیکای یادشده تامین شود. معاون وزیر کشور با اشاره به اقدامات بانک صادرات در زمینه سامان‌دهی موسسه منحله میزان از مدیرعامل این بانک برای حل مشکل پدیده شاندیز و ایجاد زمینه از سرگیری فعالیت پروژه شرکت مذکور در قالب تامین مالی مستقیم و مدیریت سندیکای بانکی تشکر کرد. در بخش ديگري از جلسه استاندار خراسان رضوی ضمن برجسته خواندن نقش بانک صادرات ایران در سامان‌دهی موسسه اعتباری منحله میزان و پرداخت تمامی وجوه مربوط به سپرده‌گذاران موسسه ياد شده از تلاش‌های مدیر عامل و اعضای هیات‌مدیره بانک تشکر و اظهار کرد: اهتمام بانك صادرات ايران در اين خصوص كه توانست مشكل و معضل استان و كشور را حل كند، شايسته قدردانی است.

وی افزود: نقش اين بانك در بستر‌سازي براي از سرگیری عمليات اجراي پديده شانديز تحسين‌برانگيز است. بنابراین گزارش، بحرینی، نماینده مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی ‌ضمن تشکر از خدمت بزرگ بانک صادرات ایران برای حل مشکل مربوط به موسسه میزان از زراعتی به‌دليل تلاش، پیگیری مجدانه و سعه صدر در مدیریت موضوع، تقدیر به عمل آورد. در ادامه مقرر شد بانک‌های عضو سندیکا٢٠ درصد از سهم تخصیصی خود را نزد بانک صادرات ایران برای ادامه پروژه پدیده شاندیز واریز كنند. این گزارش می‌افزاید: با تدبیر بانک صادرات ایران مشکل سپرده‌گذاران موسسه منحله میزان به‌طور کامل مرتفع شد و با همت این بانک عملیات اجرایی پروژه پدیده شاندیز کلید خورد تا بالغ بر ١٦٠ هزار سهامدار شرکت مذکور با امیدواری، امور مربوط به سرمایه‌گذاری خود در پروژه ياد شده را پيگيري کنند.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۷:۵۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد