تحقق ٧١ درصد اهداف بانک صادرات در پرداخت وام ازدواج

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،  بررسی میزان وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه از ابتدای مرداد ماه تا پنجم مهرماه امسال،  نشان می‌دهد از مجموع ٧٠ هزار فقره وام تعهد شده در قالب طرح ضربتی بانک مرکزی،  ٥٠ هزار و ٢٢ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه ازسوی بانک صادرات ایران پرداخت شده و به این ترتیب بیش از ٧١ درصد اهداف این بانک در این زمینه محقق شده است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، بررسی میزان وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه از ابتدای مرداد ماه تا پنجم مهرماه امسال، نشان می‌دهد از مجموع ٧٠ هزار فقره وام تعهد شده در قالب طرح ضربتی بانک مرکزی، ٥٠ هزار و ٢٢ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه ازسوی بانک صادرات ایران پرداخت شده و به این ترتیب بیش از ٧١ درصد اهداف این بانک در این زمینه محقق شده است.

 به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،  بررسی میزان وام‌های قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه از ابتدای مرداد ماه تا پنجم مهرماه امسال،  نشان می‌دهد از مجموع ٧٠ هزار فقره وام تعهد شده در قالب طرح ضربتی بانک مرکزی،  ٥٠ هزار و ٢٢ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه ازسوی بانک صادرات ایران پرداخت شده و به این ترتیب بیش از ٧١ درصد اهداف این بانک در این زمینه محقق شده است. بنابراین گزارش پرونده ٢٩درصد مابقی متقاضیان این وام،  در مرحله تکمیل مدارک بوده که با تمدید زمان طرح ضربتی مذکور تا نیمه مهر ماه،  پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه ازسوی بانک صادرات ایران به ١٠٠درصد میزان تعهد شده،  خواهد رسید. بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه برخی از متقاضیان وام قرض‌الحسنه ازدواج و جهیزیه تعیین شعبه شده،  تاکنون نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نکرده‌اند.

 

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴:۲۴ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: