مدیریت

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۷ از ۸۳
 • كجلد كرك كريستيانسن، نوه موسس شركت اسباب بازي دانماركي لگوكجلد كرك كريستيانسن، نوه موسس شركت اسباب بازي دانماركي لگو

  كجلد كرك كريستيانسن، نوه موسس شركت اسباب بازي دانماركي لگو، در سال 2010 با ثروت 5/3 ميليارد دلار از سوي مجله فوربز به عنوان دويست و پنجاه و هشتمين ثروتمند جهان معرفي شد.

 • نظامهای جبران خدمت مبتنی برارزش نظامهای جبران خدمت مبتنی برارزش

  این نوشتار با نگاهی اجمالی بر نظامهای جبران خدمت مبتنی بر ارزش، ضمن مرور ادبیات موضوع، به محدودیتهای اجرایی و عملی به كارگیری این نظامها در سازمانها و شركتهای دولتی می پردازد.

 • سیستم هزینه‌یابی برمبنای هدف سیستم هزینه‌یابی برمبنای هدف

  مودا، از بین بردن آن و خلق ارزش نوین، دیدگاه غالب امروزی در تكنیك‌های مدیریت تولید و عملیات است. حذف «اتلاف» با جنبه پیشگیرانه، فنون جدیدی را پدید آورده ‌است. در فنون جدید، از نگرش سیستمی باز استفاده می‌شود.

 • نقش مثلث بانک، مشاور و مجری در برون سپاری سیستم بانکی نقش مثلث بانک، مشاور و مجری در برون سپاری سیستم بانکی

  حجم قابل توجهی از سرمایه گذاری صنعتی در ایران، با مشاركت بانكها از طریق منابع داخلی خود و یا عاملیت منابع تأمین شده توسط سایر سازمانهای دولتی و بین المللی انجام می گیرد.

 • نکاتی درباره مدیریت پول جهت ثروتمند شدن نکاتی درباره مدیریت پول جهت ثروتمند شدن

  آدم های پولدار میانگین هوشی بالاتری نسبت به سایر افراد ندارند، اما انتخاب های آنها در مورد نحوه خرج کردن پول و صرف زمان با بقیه افراد فرق می کند.

 • هدف دانش مدیریت مالی هدف دانش مدیریت مالی

  دانش مدیریت مالی بر این فرض قرار دارد كه هدف اصلی و شاخص مدنظر مدیریت حداكثرسازی ثروت صاحبان سهام است. این هدف یا ایده‌آل تنها از طریق مدیریت كارآمد جریان‌های نقدی كوتاه و بلندمدت شركت یا موسسهء اقتصادی میسر است.

 • هزینه یابی بر مبنای فعالیت هزینه یابی بر مبنای فعالیت

  وقوع رویدادهایی نظیر توسعه رقابت جهانی، پیشرفت فن آوری اطلاعات و ارتباطات و دسترسی به سیستم های اطلاعاتی ارزان طی دو دهه گذشته و تلاش واحدهای اقتصادی جهت احراز رتبه جهانی و ورود به بازارهای بین المللی، لزوم داشتن نگرشهایی همچون رضایت مشتریا...

 • هزینه‌یابی هدف هزینه‌یابی هدف

  سودآوری، رویا و آرزوی تمامی شركت‌ها ومدیران است، اما مانعی بزرگ به نام هزینه‌ها، می‌تواند آنها را دست‌نیافتنی كند. وقتی نمودارها، نشانگر روند صعودی هزینه‌های سازمان هستند، نه تنها نشان می‌دهند كه سلامت سازمان در خطر است بلكه زنگ‌ خطر را برا...

 • هزینه یابی بر مبنای هدف هزینه یابی بر مبنای هدف

  محیط تجاری رقابتی موسسات را ملزم كرده است كه محصولاتی را با كیفیت و مطابق خواست مشتریان، در حالی كه قیمت های فروش كاملاً توسط بازار تعیین می شود را تولید نمایند.

 • مقدمه ای بر سیستم های فازی مقدمه ای بر سیستم های فازی

  دستیابی به دانش بدون ابهام، سالهای متمادی انسان را دچار چالش ساخته است. از هنگامی که ارسطو منطق دو ارزشی را معرفی کرده، تاکنون بشر توانسته است با کمک و استفاده از آن به موفقیتهای چشمگیری دست یابد. فناوری رشد كرده و روز به روز کارآمد تر شده ...

 • برای رشد درآمد، هزینه‌ها را بهتر مدیریت کنید برای رشد درآمد، هزینه‌ها را بهتر مدیریت کنید

  پس از ركود اخیر، بسیاری از شركت‌ها با عملكردی كاراتر در جست‌وجوی راه‌هایی برای افزایش فروش و سودهای بالاترند. همزمان با قوت گرفتن اخباری مبنی‌بر از سرگیری تمركز بر رشد، تأكید بر مدیریت هزینه كاهش یافته است و این هشداری است به عنوان بخشی از ...

 • مهم‌ترین مانع موفقیت مالی مهم‌ترین مانع موفقیت مالی

  مهم‌ترین مانع ذهنی بر سر راه موفقیت‌های بزرگ مالی این است که برخی افراد معتقدند شایستگی ثروتمند شدن را ندارند. این مانع بزرگ‌ترین عامل ضد انگیزه می‌باشد.

 • صفحه ۷ از ۸۳