ادامه پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم

ادامه پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم
پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم(پالایش) تا چهارشنبه ۱۹ شهریور ادامه دارد و زمان ورود سفارش در این نماد هر روز از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ است.

به نقل از بازار سرمایه ایران، پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم (پالایش) تا چهارشنبه ۱۹ شهریور ادامه می‌یابد. زمان ورود سفارش در این نماد هر روز از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴ بوده و امکان شرکت در پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری این صندوق برای اشخاص حقوقی وجود ندارد.

بر اساس این گزارش تعداد واحدهای سرمایه گذاری عادی قابل پذیره نویسی ،۶.۱۹۳.۴۰۶.۴۹۳ واحد، مبلغ اسمی هر واحد، ۱۰۰ هزار ریال و روش پذیره نویسی، عرضه به قیمت ثابت بر مبنای ارزش اسمی هر واحد صندوق (۱۰۰ هزار ریال) است.

ضمناً پذیره نویسی واحدهای این صندوق شامل هیچگونه کارمزد معاملاتی نخواهد بود. این صندوق شامل باقیمانده سهام دولت در پالایشگاه‌های تهران، بندرعباس، اصفهان و تبریز است و به دلیل افزایش جذابیت خرید توسط سرمایه‌گذاران خرد همانند دارا یکم با تخفیف ۲۰ درصدی به متقاضیان عرضه می‌شود.

سرمایه گذاران می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر به اطلاعیه شماره ۱۸۱/۷۸۵۴۱ مورخ ۴ شهریور ۹۹ منتشره در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران به نشانی www.tse.ir مراجعه کنند.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۴:۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد