ارزش روز پالایشی یکم در ۲۷بهمن ۹۹ +جدول

ارزش روز پالایشی یکم در ۲۷بهمن ۹۹ +جدول
صندوق پالایش یکم، سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و با ۳.۳۳درصد کاهش قیمت پایانی، به رقم ۹۶۰۵۰ ریال رسید.

امروز بیست و ششم بهمن ماه صندوق پالایش یکم سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و ۳.۳۳ درصد افت قیمت داشت و تا امروز ضرر ۴ درصدی برای خریداران اولیه این واحدها به همراه داشته است.
امروز شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افت ۱.۴۲ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۷۵ افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۱.۳۱ درصد کاهش را تجربه کردند و تنها نماد مثبت این صندوق شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با رشد ۴.۷۴ درصدی بود.

ارزش پالایشی یکم ۲۷ بهمن ماه ۹۹
امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۳.۳۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۶۰۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۵۳۹ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

پالایش یکم -27 بهمن

منبع خبر: مشرق نیوز
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۹:۱۶:۳۹ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد