حباب سکه امامی ۵۷۱ هزار تومان شد / بازار ارز و طلا ، چشم انتظار نتایج نشست وین

حباب سکه امامی ۵۷۱ هزار تومان شد / بازار ارز و طلا ، چشم انتظار نتایج نشست وین
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روزهای گذشته افزایش یافت و در بعد از ظهر شانزدهم فروردین ماه به یک میلیون و ۶۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

هر سکه امامی نیز در بازار ۱۰ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان و هر مثقال طلا به عنوان مبنای قیمت گذاری ها با نرخ ۴ میلیون و ۵۹۴ هزار تومان داد و ستد می شود.

در بازار جهانی هر انس طلا ۱.۷۲۵.۰۳ دلار خرید و فروش می شود.

هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

هر سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۹۰۰ تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۱۵۶ هزار تومان و سکه های گرمی هم ۲ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان فروخته می شود.

حباب سکه امامی ۵۷۱ هزار تومان، حباب سکه بهار آزادی ۳۸۱ هزار تومان، حباب نیم سکه یک میلیون و ۴۰۱ هزار تومان، حباب ربع سکه یک میلیون و ۶۲۳ هزار تومان و حباب سکه های گرمی هم یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان شده است.

نوسان نرخ ها در بازار فلزات گرانبها سبب شده تا داد وستدها به کمترین میززان خود برسد.  

از صبح امروز تاکنون در بازار ارز نیز نوسان نرخ ها مشاهده می شود به طوری که در بعد از ظهر امروز هر دلار آمریکا به قیمت ۲۴ هزار و ۳۷۹ تومان و هر یورو هم به قیمت۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد. نرخ خرید دلار از مردم برابر با ۲۳ هزار و ۸۹۶ تومان و یورو هم ۲۸ هزار و ۳۳ تومان است.

گفتنی است انتظار می رود با برگزاری نشست برجام در وین و نتایج آن ،شاهد نوسان بیشتر نرخ ها در بازار سکه و طلا و ارز باشیم. 

منبع خبر: خبرآنلاین
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱:۳۲:۵۵ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد