رشد ۲۷ هزار واحدی بورس در ۲ شهریور ۱۴۰۰+تابلوی معاملات

رشد ۲۷ هزار واحدی بورس در ۲ شهریور ۱۴۰۰+تابلوی معاملات
بورس اوراق بهادار تهران امروز سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ با رشد ۲۷ هزار و ۵۵۱ واحدی معاملات خود را به پایان ر ساند.

امروز ۲ شهریور ماه، شاخص کل بورس با رشد ۲۷ هزار و ۵۵۱ واحدی به عدد یک میلیون و ۵۴۳ هزار و شاخص هم وزن نیز با رشد ۱۱ هزار و ۸۱ واحدی به عدد ۴۵۱ هزار واحد رسید ضمن اینکه نماد‌های فولاد، پارس، فملی و وبملت بیشترین تاثیر را در رشد شاخص بورس داشتند.

در فرابورس نیز شاخص با رشد ۳۲۲ واحدی به عدد ۲۲ هزار واحد رسید و نماد‌های زاگرس، ذوب و مارون بیشترین تاثیر را در رشد شاخص فرابورس داشتند.

همچنین ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس امروز به بیش از ۹ هزار و ۵۹۵ میلیارد تومان رسید و حدود ۲۷۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بود.

امروز ۲ شهریور ماه، شاخص کل بورس با رشد ۲۷ هزار و ۵۵۱ واحدی به عدد یک میلیون و ۵۴۳ هزار و شاخص هم وزن نیز با رشد ۱۱ هزار و ۸۱ واحدی به عدد ۴۵۱ هزار واحد رسید ضمن اینکه نماد‌های فولاد، پارس، فملی و وبملت بیشترین تاثیر را در رشد شاخص بورس داشتند.  در فرابورس نیز شاخص با رشد ۳۲۲ واحدی به عدد ۲۲ هزار واحد رسید و نماد‌های زاگرس، ذوب و مارون بیشترین تاثیر را در رشد شاخص فرابورس داشتند.  همچنین ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس امروز به بیش از ۹ هزار و ۵۹۵ میلیارد تومان رسید و حدود ۲۷۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بود.

منبع خبر: واحد مرکزی خبر
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۳۷:۱۶ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد