تنها ۱۲۸ شرکت به پرداخت سود از سجام رسمیت بخشیدند

تنها ۱۲۸ شرکت به پرداخت سود از سجام رسمیت بخشیدند
توزیع سود به تفکیک تعداد ناشران در ۶ ماه ابتدایی سال جاری به این صورت بوده که در فرودین برای ۵، اردیبهشت برای ۹، خرداد برای ۱۵، تیر برای ۲۵، مرداد برای ۳۵ و شهریور برای ۳۹ شرکت حاضر در بازار سرمایه صورت گرفته است.

تازه‌ترین آمار‌ها حاکی از آن است که از روز ۱۶ فرودین ماه تا پایان روز ۳۱ شهریور ماه سال جاری، سود سهام ۱۲۸ ناشر بازار سرمایه که در مجموع شامل ۸۹ هزار میلیارد ریال برای بیش از ۲۳ میلیون سهامدار می‌شود از سوی سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق سامانه سجام واریز شده است.
جزییات اطلاعات واریز سود در این دوره زمانی نشان می‌دهد که توزیع سود به تفکیک تعداد ناشران در ۶ ماه ابتدایی سال جاری به این صورت بوده که در فرودین برای ۵، اردیبهشت برای ۹، خرداد برای ۱۵، تیر برای ۲۵، مرداد برای ۳۵ و شهریور برای ۳۹ شرکت حاضر در بازار سرمایه صورت گرفته است.
گفتنی است در ۶ ماه اول سال جاری، سمات در مجموع سود سهام ۱۲۸ ناشر که شامل ۲۳ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۵۷۵ سهامدار می‌شود را به میزان ۸۹ هزار و ۷۳۸ میلیارد و ۵۸۴ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۵۸۰ ریال در سررسید‌های این دوره ۶ ماهه از طریق سامانه سجام واریز کرده است.

منبع خبر: بورس نیوز
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۷:۳۱ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد