صعود قیمت سکه در معاملات شبانه

 صعود قیمت سکه در معاملات شبانه
قیمت سکه روز پنجشنبه گذشته بر مدار صعود قرار گرفت اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز شنبه 25 دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟

بازار سکه در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاهد صعود قیمت سکه بود. این فلز گران بهای داخلی روز پنجشنبه توانست 25 هزار تومان بر ارزش خود بیفزاید و با 12 میلیون و 405 هزار تومان معامله شود.
فشار طلا به قیمت سکه
قیمت اونس طلا شب گذشته بر روی 1817 دلار قرار داشت و این در حالی است که این فلز گران بهای جهانی اوایل روز جمعه در محدوده هزار و ۸۳۰ دلار قرار داشت. این  امر موجب شد که فشار فروش در بازار داخلی نیز بیشتر شود
با توجه به معاملات پشت‌خطی به نظر می‌رسد  که فلز گران بهای داخلی امروز شنبه به سوی حمایت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حرکت کند.
نگاه بازار سکه به قیمت دلار
 یکی از عواملی که می تواند در روز جاری سد راه نزولی های بازار سکه شود،‌افزایش بهای دلار در بازار داخلی است. صعود دلار به بالای محدوده ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان کلید مقاومت سکه بازان در برابر افت قیمت خواهد بود.
اما در معاملات پشت خطی  شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز شنبه 25 دی 1400 چگونه  پیش بینی کرده اند؟
صعود قیمت سکه در معاملات پشت خط
قیمت سکه دیشب در معاملات پشت خطی بر روی 12 میلیون و 385 هزار تومان قرار گرفت که نسبت به معاملات پشت خطی چهارشنبه شب 15 هزار تومان بالا رفته بود.  این قیمت نسبت به معاملات نقدی روز پنجشنبه 20 هزار تومان پایین تر بود.قیمت سکه روز گذشته بر روی 12 میلییون و 405 هزار تومان قرار داشت

منبع خبر: اقتصاد نیوز
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱:۴۸ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد