ارزش معاملات آتی سکه به 984 میلیارد ریال رسید

ارزش معاملات آتی سکه به 984 میلیارد ریال رسید
معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران در روز سه شنبه به 8 هزار و 347 قرارداد و ارزش آن به 984 میلیارد ریال رسید.

به نقل از بورس کالای ایران، قیمت سکه در این روز و در معاملات بورس کالای ایران همانند روز قبل با افزایش رو به رو شد و پنج سررسید دی، اسفند، اردیبهشت، تیر و شهریور ماه در مسیر افزایش قرار گرفت.

روز گذشته سکه تحویل دی ماه رشد0.13 درصدی به قیمت یک میلیون 121 هزار تومان رسید.
قرارداد تحویل اسفند نیز با قیمت یک میلیون و 136 هزار تومان معامله شد و 0.29 درصد رشد داشت.
سکه تحویل اردیبهشت سال آتی نیز با افزایش قیمت 0.39 درصدی با نرخ یک میلیون و 153 هزار تومان به فروش رسید. همچنین سررسید تیر سال آینده با نرخ یک میلیون و 171 هزار تومان معامله شد و افزایش 0.26 درصدی را به ثبت رساند و در پایان نیز سر رسید شهریور ماه با رشد 0.26 درصدی با قیمت یک میلیون و 191 هزار تومان معامله شد.

در همین حال در بازار نقدی هم روز گذشته قیمت سکه بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه، سکه گرمی و قیمت طلای 18 عیار با افزایش همراه شد.
حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا
همچنین حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران طی معاملات امروز به 24 سکه به ارزش 266میلیون ریال رسید.
نگاهی به تابلوی معاملات نیز نشان می دهد که آخرین سفارش خرید سکه در سامانه بر خط سهام یک میلیون و 108 هزار تومان و آخرین سفارش فروش درج شده در سامانه یک میلیون و 115 هزار تومان ثبت شده است.
معاملات سکه در کنار سهام در سامانه بر خط معامله گران سهام یکی از جذابیت معاملات گواهی سکه در بورس کالاست به طوریکه سرمایه گذاران می توانند سکه و سهام را درکنار هم در پرتفوی خود مشاهده کننده و در هر لحظه از نوسانات و سود و زیان خود مطلع شوند.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱:۴۱ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد