انتقال بازار سکه و ارز صحت ندارد

انتقال بازار سکه و ارز صحت ندارد
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با تکذیب خبر انتقال بازار سکه و ارز تهران گفت: مشتریان دائم صرافی ها با اعمال محدویت های ترافیکی امروز به صرافی های خارج از محدوده چهارراه استانبول مراجعه می کردند، اما موضوع انتقال بازارهای سکه و ارز بی معنی است.

محمد کشتی آرای  با اشاره به موضوع محدویت های ترافیکی اعمال شده امروز در منطقه خیابان فردوسی و توقف بازارهای پولی در صبح شنبه گفت: مشتریان بازارهای سکه و ارز امروز مجبور بودند به صرافی ها و طلافروشی های خارج خیابان استانبول مراجعه کنند.
وی افزود: خبری که صبح امروز مطرح شد مبنی بر انتقال بازار سکه و ارز صحت ندارد و بدون تردید تنش ناشی از این خبرهم در تغییر نرخ ارز و سکه بی معنا خواهد بود.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: با گسترده شدن عملیات های امدادی در ساختمان پلاسکو و پیشرفت امدادگران در این مجتمع تجاری برخی از محدودیت های ترافیکی این منطقه امروز برطرف شد و فعالان صنف طلا و ارز به توانستند به محل کار خود مراجعه کنند. وضعیت فعالان بازار ارز و طلا عصر امروز در بیشتر بخش های این محدوده ادامه یافت.
کشتی ارای با اشاره به اولین روز کاری رئیس آمریکا تاثیر این موضوع را بر بازار طلای جهانی افزایشی دانست و خاطر نشان کرد: هر اونس طلا امروز در بازار با 12 دلار افزایش به رقم 1/211/00 رسید.
وی افزود: اولین روزکاری رئیس جمهور امریکا در بازار کشور ما با روند کاهش قیمت همراه بود. به طوری که قیمت تمام سکه طلای امروز با قیمت یک میلیون و 171 هزار تومان بود. در حالی که این رقم در شامگاه پنج شنبه رقم یک میلیون و 185 هزار تومان بود.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تاکید کرد: روند قیمت طلا در ادامه هفته کماکان نامعلوم است و باید صبر کرد تا ظرف چند روز آینده مشخص شود تحرک در بازار به چه سمتی خواهد رفت.

منبع خبر: اقتصاد آنلاین
  ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۸:۲۹:۳۴ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد