ورود محصولات کشاورزی به بورس

ورود محصولات کشاورزی به بورس
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از ورود محصولات کشاورزی به بورس کالا خبر داد و اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در این زمینه فراهم شده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از راه‌اندازی تالار تخصصی معاملات بورس، ظرف دو هفته آینده در کرمان خبر داد و گفت: از اول فروردین ماه احکام برنامه ششم توسعه اجرایی خواهد شد.

محمدرضا پورابراهیمی در ستاد عالی توسعه و هماهنگی تعاون استان کرمان با حضور معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: لایحه اصلاح قانون تعاونی‌ها در مجلس در حال بررسی است و همچنین اعتبارات آن در هفته آینده بررسی می‌شود.

وی از ورود محصولات کشاورزی به بورس کالا خبر داد و اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در این زمینه فراهم شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین ابزارهای تخصصی که امکان معاملات در بحث‌های غیر نفتی در بازار بورس داشته باشیم، ایجاد شده است که برای تامین مالی از این ابزارها استفاده می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از راه اندازی تالار تخصصی معاملات بورس، ظرف دو هفته آینده در کرمان خبر داد و اظهار کرد: همه محصولات کشاورزی می‌توانند در بازار بورس قرار گیرند.

وی استان کرمان را در بحث اقتصاد مقاومتی پیشگام اعلام و عنوان کرد: مدل و رویکرد استان کرمان در اجرای اقتصاد مقاومتی، می‌تواند در سایر استان‌های کشور الگو قرار گیرد.

منبع خبر: ایسنا
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴:۷ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد