اخبار نفت، انرژی و فلزات

تعداد قابل نمایش در صفحه:
صفحه ۱۰۴ از ۱۲۸
 • توتال 2 میلیارد دلار در صنعت پتروشیمی ایران سرمایه گذاری می کند/ امضای 7تفاهمنامه با شرکت های بین المللیتوتال 2 میلیارد دلار در صنعت پتروشیمی ایران سرمایه گذاری می کند/ امضای 7تفاهمنامه با شرکت های بین المللی

  یک مسوول صنعت پتروشیمی کشورمان از امضای قرارداد نهایی 2 میلیارد دلاری ایران و شرکت توتال فرانسه در یک پروژه الفین تا پایان امسال خبر داد.

 • روسیه بزرگ ترین تولید کننده نفت جهان شدروسیه بزرگ ترین تولید کننده نفت جهان شد

  تولید نفت در روسیه به بیشترین میزان ممکن از سال 1991 تاکنون رسیده و حتی رکورد زمان شوروی را نیز پشت سر گذاشته است.

 • الگوی جدید قراردادهای نفتی امکان استفاده از ظرفیت خالی سازندگان ایرانی را فراهم می کندالگوی جدید قراردادهای نفتی امکان استفاده از ظرفیت خالی سازندگان ایرانی را فراهم می کند

  مدیر اجرای پروژه‎های کلان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی این امکان را به شرکت‎های پیمانکاری می دهد تا از ظرفیت خالی خود برای توسعه صنعت نفت استفاده کنند.

 • 14 هزار کالای نفتی بومی سازی می شود/برگزاری نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت14 هزار کالای نفتی بومی سازی می شود/برگزاری نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت

  مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از برنامه ریزی‎ برای بومی سازی ساخت 14هزار کالای نفتی و اعمال ممنوعیت واردات این تجهیزات خبر داد.

 • مقام ارشد توتال: درحال مذاکره با ایران برای سرمایه گذاری در بخش پتروشیمی هستیممقام ارشد توتال: درحال مذاکره با ایران برای سرمایه گذاری در بخش پتروشیمی هستیم

  معاون مدیرعامل شرکت توتال فرانسه در توسعه تجاری بخش های پالایش و پتروشیمی از مذاکره با مقام های ایرانی برای برای سرمایه گذاری در بخش پتروشیمی خبر داد.

 • افزایش واردات نفت چین اهرمی برای تامین امنیت انرژی افزایش واردات نفت چین اهرمی برای تامین امنیت انرژی

  پژوهشگر اقتصاد جهانی گفت: بخشی از افزایش واردات نفت چین برای سیاست های کلان اقتصادی و سیاسی این کشور به منظور تامین امنیت انرژی است.

 • آیا مجلس در برابر حذف شرکت‌های داخلی از مناقصه میادین بزرگ نفتی سکوت می‌کند؟آیا مجلس در برابر حذف شرکت‌های داخلی از مناقصه میادین بزرگ نفتی سکوت می‌کند؟

  سکوت مجلس شورای اسلامی در برابر حذف شرکت‌های داخلی از مناقصه میادین بزرگ نفتی و گازی مانند میدان آزادگان جنوبی توسط وزارت نفت که تناقض آشکاری با منافع ملی و اقتصاد مقاومتی دارد، اشتباه بزرگی است که قابل چشم پوشی نیست.

 • عرضه انواع فلز سرخ در تالار نقره ای عرضه انواع فلز سرخ در تالار نقره ای

  تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز ۲۵ مهر ماه، شاهد عرضه ۲۲ هزار و ۲۰۰ تن انواع مس است.

 • اجرای استراتژی نوین اکتشافی مس اجرای استراتژی نوین اکتشافی مس

  ذخایر سطحی معادن بسیاری از کشورهای توسعه یافته و پیشرو در بخش معدن، روبه پایان است و آنها برای تامین نیاز خود به سراغ اکتشافات عمیق رفته‌اند.

 • رشد سالانه ۱۳ درصدی مس تا ۲۰۲۰ رشد سالانه ۱۳ درصدی مس تا ۲۰۲۰

  بیزینس مانیتور در تازه ترین گزارش خود چشم انداز مثبتی را درباره رشد صنعت معدن ایران در میان مدت بعد از برطرف شدن تحریم ها ترسیم کرد.

 • رشد جزیی تولید فولاد در امریکا رشد جزیی تولید فولاد در امریکا

  تولید هفتگی فولاد خام امریکا یک میلیون و 590 هزار شورت تن شده است و نرخ بهره وری کارخانه ها نیز 67 درصد می باشد.

 • دزفول در ۲ سال آینده تولید کننده ۳۰ درصد فولاد خوزستان می شود دزفول در ۲ سال آینده تولید کننده ۳۰ درصد فولاد خوزستان می شود

  دنیای معدن -فرماندار دزفول گفت: شهرستان دزفول ظرف دو سال آینده صاحب ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تن فولاد یعنی ۳۰ درصد فولاد استان خوزستان خواهد شد.

 • صفحه ۱۰۴ از ۱۲۸