تمدید دوباره تعلیق طرح ترافیک

 تمدید دوباره تعلیق طرح ترافیک
استاندار تهران با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در شورای شهر و شورای ترافیک گفت: هنوز تصمیمی درخصوص زمان اجرای طرح ترافیک در تهران قطعیت پیدا نکرده است.

انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای ترافیک استان تهران درخصوص اجرای طرح ترافیک در شهر تهران گفت: با توجه به دلایل توجیهی که مطرح شد ضرورت اجرای طرح ترافیک در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت هنوز مواردی در مورد تصمیم نهایی جهت زمان اجرای این طرح قطعیت پیدا نکرده و بحث‌های کارشناسی در این خصوص در حال انجام است. وی افزود: پیشنهادی به شورای شهر تهران و شورای ترافیک ارائه شده که طرح ترافیک از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ اجرا شود. با توجه به اینکه ساعت کار ادارات ۷ صبح اعلام شده و ۲۵ درصد تردد در محدوده مرکزی شهر متعلق به کارکنان ادارات است و ۲۵ درصد دیگر مربوط به حوزه آموزشی است که در حال حاضر دانشگاه‌ها تعطیل هستند این موضوع برای تردد کارکنان ادارات مورد بررسی قرار می‌گیرد. بنابراین هنوز تصمیمی در این خصوص قطعیت ندارد و پس از هماهنگی با شورای ترافیک کشور و قطعی شدن تصمیم به اطلاع شهروندان تهرانی خواهد رسید.

بندپی در تشریح مصوبات شورای ترافیک استان تهران گفت: تعطیلات عید فطر پیش‌رو است و در شرایطی که ما هنوز از بیماری کرونا خلاص نشدیم اما محدودیت‌های تردد و خروج از استان برداشته شده لذا ممکن است با سفرهایی به خارج از استان روبه‌رو باشیم. براین اساس ضرورت داشت گزارشی از محورهایی که باید آمادگی در آنجا ایجاد شود ارائه کنیم.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۲:۵۷ قبل از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد