شهرداران آمریکایی طرفدار بیتکوین را بشناسید

شهرداران آمریکایی طرفدار بیتکوین را بشناسید
شمار مقامات طرفدار بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی در آمریکا رو به افزایش است. 

شمار مقامات طرفدار بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی در آمریکا رو به افزایش است. به نقل از کوین تلگراف، با نزدیک شدن به انتهای سال ۲۰۲۱ شمار مقاماتی که به طور علنی از بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی حمایت می کنند رو به افزایش است. بیتکوین امسال به یک رکورد تاریخی جدید رسید و شمار زیادی از تحلیلگران بازار انتظار دارند که قیمت این رمزارز به زودی از ۱۰۰ هزار دلار نیز عبور کند. با این حال منتقدان با اشاره به نوسانات بالای قیمت بیتکوین از جمله ریزش بیش از ۵۰ درصدی دو ماه پیش بیتکوین معتقدند استفاده از بیتکوین و یا ارزهای دیجیتالی دیگر به عنوان ابزار رسمی پرداخت باعث بر هم خوردن ثبات مالی خواهد شد.  
در ادامه با شهرداران آمریکایی که طرفدار بیتکوین هستند آشنا می شوید:
۱- اریک آدامز- نیویورک
شهردار تازه انتخاب شده قطب مالی و بانکی آمریکا شور و اشتیاق بالایی برای استفاده از ظرفیت ارزهای دیجیتالی دارد. وی بلافاصله پس از انتخاب شدنش گفت حقوق سه ماه ابتدایی خود را بر حسب بیتکوین دریافت خواهد کرد. وی همچنین در یک پیام توییتری اعلام کرد نیویورک به مرکز صنعت رمزارزها تبدیل خواهد شد. آدامز همچنین در یک مصاحبه با بلومبرگ نیز اعلام کرد دلایلی که جلوی رشد بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی را می گیرند، بررسی خواهد کرد.  
۲- فرانسیس سوارز- میامی
از جمله اولین مقامات رسمی آمریکایی که از ارزهای دیجیتالی طرفداری کرد. سوارز از سال ۲۰۱۷ شهردار میامی بوده و گفته است در نظر دارد تا میامی را به پایتخت ارزهای دیجیتالی آمریکا تبدیل کند. او از برخی از مشاورانش خواسته است تا امکان پرداخت حقوق کارکنان شهرداری را بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی بررسی کنند.  
۳- جیسون استوارت- کول ولی
کول ولی شهری کوچک در ایالت میسوری است و استوارت به عنوان یکی از اولین برنامه های خود وعده داده است تا به ساکنان این شهر حدود ۱۰۰۰ دلار بر حسب بیتکوین پرداخت کنند. این شهردار همچنین در نظر دارد وسایل استخراج رمزارزها را در این شهر مستقر کند. او همچنین گفته است بیتکوین یکی از ابزارهایی است که نگه دارندگان خود را در اینده ثروتمند خواهد ساخت.  
۴- اسکات کنگر- جکسون
کنگر از دیگر شهردارانی است که به طور علنی از بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی حمایت کرده است. جکسون که در ایالت تنسی قرار دارد شهری کوچک محسوب می شود. کنگر در ماه جولای امسال توییت کرد: حرکت به سمت ارزهای دیجیتالی برای آینده یک ضرورت است.  

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰:۴۱ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد