رونق پروژه‌های تبریز با حمایت بانک شهر

رونق پروژه‌های تبریز با حمایت بانک شهر
شهردار تبریز با اشاره به حمایت بانک شهر از پروژه‌های شهری کلانشهرها گفت: بسیاری از پروژه‌های عمرانی کلانشهر تبریز با حمایت‌های بانک شهر رونق گرفته است.

به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر صادق نجفی با اشاره به عملکرد موفق این بانک درعرصه بانکداری و در حمایت از شهرداری کلانشهرها گفت: به منظور حمایت از پروژه‌های شهری تبریز نیز شهرداری این شهر تسهیلات مختلفی از بانک شهر دریافت کرد تا پروژه‌ها با سرعت و در مدت زمان مشخص به بهره برداری برسد.

شهردار تبریز با تاکید بر این‌که بانک شهر فرصت مغتنمی برای پیمانکاران شهرداری برای مشارکت در پروژه‌های شهرها فراهم کرده، تصریح کرد: به‌طور حتم، این اقدامات، اتفاق بسیار خوبی است که منجر به توسعه کلانشهرها می شود.

وی با اشاره به عملکرد مثبت بانک شهر در کارگشایی مشکلات اقتصادی شهرداری‌ها اظهار کرد: امروز شاهد ارائه تسهیلات، تهاترها و اقدامات مختلف هستیم که به توسعه شهرها کمک شایانی کرده است.

نجفی با تاکید بر اهمیت بانک شهر به عنوان یک سیتی بانک اظهار کرد: اقدامات بانک شهر در زمینه حمایت از پروژه‌های شهری ارزشمند است و باید به عنوان یک سیتی بانک واقعی، مورد توجه قرار گیرد.

شهردار کلانشهر تبریز با تاکید بر لزوم توجه بیشتر این بانک به موضوعات شهری در راستای رونق اقتصاد، فرهنگ عمومی و سلامت شهرها، همچنین گفت: در سه سال گذشته اقدامات شایسته‌ای در رابطه با توسعه و رونق خدمات شهرها انجام شده و در شهر تبریز، اتوبان پاسداران و میدان آذربایجان از جمله مهمترین پروژه‌هایی بوده که با حمایت بانک شهر به سرانجام رسیده است.

منبع خبر: خبر گزاری مهر
  ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۱۹:۲۵ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد