واحد متقاضیان بدحساب پرند به خوش‌حساب‌ها می‌رسد

واحد متقاضیان بدحساب پرند به خوش‌حساب‌ها می‌رسد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از اجرای طرح تعویض واحدهای متقاضیان بدحساب به خوش‌حساب در پرند خبر داد و گفت: اجرای این طرح را به تمامی سایت‌های پرند تعمیم داده و درحال تعویض واحدها هستیم.

به نقل از وزارت راه و شهرسازی،علی اکبر طاهری اضافه کرد: همکاران ما در شرکت عمران شهر جدید پرند در ابتدا اخطاری برای مالکان واحدهای پروژه‌های آماده جهت تکمیل آورده و دریافت واحد ارسال می‌کنند و در صورت عدم پاسخگویی تا ۱۵ روز اقدام به تعویض می‌کنند.

طاهری اضافه کرد: در این اقدام، واحدهای آماده از افراد بدحساب به افراد خوش حساب منتقل شده و تحویل واحدهای افرادی که پول خود را واریز نکرده‌اند به ۵ تا ۶ ماه دیگر موکول می‌شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به ابراز تمایل سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این شهر بیان کرد: در این بخش نیز فراخوانی اعلام کردیم که در نهایت منجر به امضای تفاهم‌نامه‌ حدود ۷۰ موردی با هدف اجرای انرژی‌های پاک و خورشیدی شد.

وی همچنین اعلام کرد: در این بخش بازدیدهای متعددی از سوی سرمایه‌گذاران آلمانی از شهر پرند برای بررسی اجرای طرح‌های انرژی پاک خورشیدی و بادی انجام شد و اگر مذاکرات انجام شده به نتیجه برسد و خواست آنها نیز تأمین شود، همه این طرح‌ها پس از تصویب از سوی مجمع و بخش سرمایه‌گذاری خارجی نهاد ریاست جمهوری، اجرایی خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه تأکید کرد: سرمایه‌گذاران داخلی بیشتر در پروژه‌های ساخت فضاهای خدماتی - تجاری فعالیت  دارند و به جز سایت‌های مسکن مهر، تمایل به مشارکت در چنین طرح‌هایی دارند.

طاهری ادامه داد: در حال حاضر شرکت‌های خوبی در سایت مسکونی و مناطق موجود (۹۰ هکتار)  آماده همکاری هستند و آمادگی دارند که ۱۰۰ درصد منابع را تامین کرده و طرح‌ها را اجرا کنند. در این بخش نیز پس از جمع بندی و کارشناسی‌های انجام شده، شروع به ساخت خواهیم کرد.

مدیرعامل شهر جدید پرند در ادامه سخنانش اتمام سایت مسکن مهر این شهر را از اولویت‌های جدی شرکت عمران در سال ۹۵ اعلام کرد و گفت: بسته شدن پرونده مسکن مهر این شهر بدون شک منوط به تکمیل آورده‌های مردم و تلاش مضاعف دستگاه‌های خدمان‌رسان خواهد بود، درحال حاضر بیشتر پروژه‌های باقی‌مانده دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی هستند که اتمام آنها مشروط به همین دو مورد ذکر شده خواهد بود.

منبع خبر: خبر گزاری مهر
  ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۷:۴۶ بعد از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد