شلختگی، اقدامات مثبت یک "شرکت"را زیرسئوال می‌برد

شلختگی، اقدامات مثبت یک "شرکت"را زیرسئوال می‌برد
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با بیان این‌که یک شلختگی تمام اقدامات مثبت یک شرکت را زیر سئوال می‌برد، گفت: در دولت قبل ۹ مدرسه در سایت‌های مسکن مهر افتتاح شد، در حالی که ما ۶۴ مدرسه را افتتاح کرده‌ایم.

محسن نریمان در نشست مدیران عامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار کرد: با توجه به اینکه در آخرین ماه‌های خدمتگزاری دولت تدبیر و امید هستیم، باید شاهد صرف تلاش و انرژی بیشتری در بخش اتمام مسکن مهر از سوی همه مسئولان و سازمان‌های مرتبط باشیم.

وی با اشاره به اولویت‌بندی تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان خوش حساب تصریح کرد: تحویل واحدها را باید به تناسب پیشرفت فیزیکی پروژه ها و تکمیل آورده متقاضیان متمرکز کنیم و این امر را سرعت بخشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان  این‌‌که می‌توانیم همه پروژه‌های مسکن مهر را در شرایطی مطلوب به متقاضیان تحویل دهیم، افزود:  باید به این موضوع توجه داشته باشیم که در برخی موارد تنها یک بی‌سلیقگی و شلختگی در اجرای پروژه‌ها تمامی اقدامات مثبت یک شرکت را زیر سئوال می‌برد به همین دلیل باید در اجرای تمامی بخش‌های اجرایی هرچند کوچک و کم‌هزینه نهایت دقت را به کار بریم.

نریمان با تاکید بر این‌که برخی مشکلات در حوزه مسکن مهر در حیطه مسئولیت‌های وزارت راه و شهرسازی نیست، اظهار کرد: با وجود اینکه برای ساخت واحدهای شهر جدید پردیس مشکلات زیادی از جمله تأمین آب، منابع ذخایر آب، شکافتن کوه، دیوار حائل و ... را داریم ولی بدون شک با همکاری به موقع دستگاه‌ها می‌توانیم این پروژه سنگین را تمام کرده و مشکلاتش را رفع کنیم.

وی افزود: طبق گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس همه دستگاه‌های متولی باید در اجرای پروژه مسکن مهر به وزارت راه کمک کنند، ضمن این‌که وام 30 میلیون تومانی به 40 میلیون تومان افزایش یابد، با از این دو عامل کمک‌رسان و همچنین منابع داخلی  قطعا می‌توانیم شاهد سرانجامی خوش در شهر پردیس باشیم.

وی با بیان این‌که با وجود مشکلات 64 مدرسه در سایت‌های مسکن مهر افتتاح شده است، گفت: این درحالی است که در دولت قبل تنها 9 مدرسه افتتاح کرد و در اختیار سایت‌های مسکن مهر قرار گرفت.

منبع خبر: خبر گزاری تسنیم
  ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۸:۴۱:۴۳ قبل از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد