افتتاح جدید در پردیس/افزایش وام به ۴۰ میلیون تومان

افتتاح جدید در پردیس/افزایش وام به ۴۰ میلیون تومان
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که افزایش تسهیلات مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان در انتظار تصمیم‌گیری بانک مرکزی و شورای اقتصاد است، اعلام کرد که تا یک ماه آینده در شهر جدید پردیس افتتاحی جدید خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که افزایشتسهیلات مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان در انتظار تصمیم‌گیری بانک مرکزی و شورای اقتصاد است، اعلام کرد که تا یک ماه آینده در شهر جدید پردیس افتتاحی جدید خواهیم داشت.

محسن نریمان اظهار کرد: از طریق کمیسیون اصل ۹۰ که گزارش آن اعلام شده تقاضای افزایش وام مسکن مهر پردیس به ۴۰ میلیون تومان را ارائه دادیم که باید مراحل آن توسط بانک مرکزی و شورای اقتصاد اتخاذ تصمیم شود. با  این حال منتظر این مساله نمی‌مانیم و کارهای خود را در  این  شهر انجام می‌دهیم.

وی افزود: اعلام می‌کنم تا یک ماه آینده افتتاح دیگری را پردیس خواهیم داشت. با روش‌های دیگری همچون اخذ تسهیلات و اعمال مدیریت دارایی‌ها تلاش می‌کنیم زمینه اجرای طرح‌های زیربنایی و روبنایی را در پردیس به نفع متقاضیان مسکن مهر انجام دهیم.

نریمان در خصوص اعلام قیمت نهایی فازهای پردیس، گفت: قیمت نهایی فاز ۱۱ را اعلام کردیم که متقاضیان باید ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان برای واحدهای ۸۶ متری که در کل ۱۰۶ متر مشاعات دارند و آماده تحویل هستند و تسهیلات آنها ۳۰ میلیون تومان است پرداخت کنند. در فازهای دیگر نیز تقریبا همین نسبت است مگر اینکه متراژ واحدهایی بالاتر یا پایین‌تر باشد که به همان نسبت با حدود پنچ شش درصد رقم  قیمت تغییر می‌کند.

مدیرعامل  شرکت  عمران  شهرهای جدید  ادامه  داد: به پایان کار مسکن مهر نزدیک می‌شویم و تحویل واحدها را آغاز کردیم. لذا  باید بگویم برنامه علی‌الحساب برای زمانی بود که دورنمای تحویل واحدهای مسکن مهر مقداری مبهم بود ولی الان روشن است که به هر تقدیر امسال و اوایل سال آینده کارها را به سرانجام خوشی می‌رسانیم. لذا پروژه‌های مسکن مهر را قطعی اعلام می‌کنیم.

 نریمان تاکید کرد: تقریبا با همین نسبت که در فاز  ۱۱ پیش رفته  ایم در فازهای دیگر نیز کارها در حال انجام است و تحویل واحدها منوط به این است که متقاضیان تعهدات خود را در زمان مشخص انجام دهند.

منبع خبر: ایسنا
  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۱:۱۳ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد