انتقاد دوباره وزیر راه و شهرسازی از پروژه مسکن مهر

انتقاد دوباره وزیر راه و شهرسازی از پروژه مسکن مهر
آخوندی درباره پروژه مسکن مهر پردیس، گفت: این پروژه‌ای است که در آخرین روزهای دولت قبل تصمیم‌گیری شد و بنیاد آن غیراصولی و مکان‌یابی غیرمهندسی و غلط در یک محیط کوهستانی با شیب بیش از 15 درصد انجام شده است.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رونق بخش مسکن، اظهار داشت: آمارهایی که بانک مرکزی ارائه می‌دهد، نشان از رونق خرید و فروش مسکن نسبت به گذشته دارد. همچنین میزان تسهیلات بانک مسکن در 7 ماهه گذشته نسبت به سال قبل 108 درصد رشد داشته است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: قاعدتاً به دنبال ایجاد شوک به بازار نبوده و نیستیم، چرا که منجر به افزایش قیمت به نفع سوداگری می‌شود.

آخوندی در مورد افزایش 10 میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس، تصریح کرد: این پروژه‌ای است که در آخرین روزهای دولت قبل تصمیم‌گیری شد و ساخت‌وساز آن در این دولت انجام می‌شود و هزینه‌ها تغییر یافته البته بنیاد آن غیراصولی و مکان‌یابی غیرمهندسی و غلط در یک محیط کوهستانی با شیب بیش از 15 درصد انجام شده بدون اینکه راجع به آب، معابر و برق تصمیم گرفته باشد، بنابراین پروژه پرمسأله‌ای است. در حال حاضر طراحی و مهندسی خوبی برای آن ایجاد شده و نسبت به بقیه پروژه‌ها از ماهیت متفاوتی برخوردار است.

وی در پاسخ به این سؤال که سازمان بازرسی راجع به خرید هواپیما نظراتی داشته است، آیا شما این گزارش را دیده‌اید، گفت: هنوز قراردادی امضا نشده و پس از قرارداد می‌توان اظهارنظر کرد، به زودی این قرارداد منعقد می‌شود.

منبع خبر: پارس نیوز
  ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲:۳۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد