تقاضای ویژه استاندار تهران از دولت برای پردیس و تحویل واحدهای مسکن مهر

تقاضای ویژه استاندار تهران از دولت برای پردیس و تحویل واحدهای مسکن مهر
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه هفته گذشته جلسه شورای مسکن در وزارت راه و شهرسازی برگزار و نتایج خوبی از آن حاصل شد، گفت: در جلسه شورای مسکن مقرر شد تا استاندار تهران از دولت تقاضای ویژه برای شهر پردیس و تحویل واحدهای مسکن مهر استان تهران داشته باشد.

نادر محمدزاده با اشاره به اینکه هدف ما تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر استان تهران است، گفت: در جلسه‌ای که هفته گذشته شورای مسکن در وزارت راه و شهرسازی برگزار کرد، مقرر شد تا واحدهای مسکن مهر استان تهران به موقع تحویل شود.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا استاندار تهران برای واحدهای مسکن مهر پردیس یک تقاضای ویژه از دولت داشته باشد.

محمدزاده خاطرنشان کرد: این تقاضای ویژه از دولت این است که اقدامات مناسبی برای خدمات زیرینایی و تحویل واحدهای مسکن مهر شود.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، منتظر تصمیمات خاص وزارت راه و شهرسازی برای واحدهای مسکن استان و به خصوص شهر جدید پردیس هستیم.

تحویل واحدهای مسکن مهر در استان تهران یکی از مشکلات اساسی این روزهای وزارت راه و شهرسازی است.در این میان بیشترین مشکل مربوط به شهر جدید پردیس است که به تازگی با اعلام قیمت های نهایی موجب نارضایتی متقاضیان مسکن مهر شده است به همین دلیل برای کاهش نارضایتی متقاضیان مسکن مهر آخوندی پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر را تا سقف 40 میلیون را به دولت و بانک مرکزی ارائه کرده است.

منبع خبر: خبرگزاری فارس
  ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲:۴۷ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد