نحوه پرداخت آورده جدید متقاضیان فاز 8 مسکن مهر پردیس پیامک می‌شود

نحوه پرداخت آورده جدید متقاضیان فاز 8 مسکن مهر پردیس پیامک می‌شود
عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر پردیس با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل شماره 1، 2 و 3 تلاش این است که سهم آورده متقاضیان مسکن مهر را کاهش دهیم، گفت: به زودی ارسال پیامک‌های مربوط به چگونگی واریز آورده برای فاز 8 مسکن مهر پردیس به متقاضیان آغاز می‌شود.

رضا بابازاده، با بیان اینکه دستورالعمل شماره 1، 2 و 3 را که باید در دولت قبل تعیین تکلیف می‌شد ما انجام دادیم، گفت: بر اساس جلساتی که با مسئولان وزارت راه و شهرسازی بارها برگزار کردیم به این نتیجه رسیدیم که باید سهم شرکت عمران شهرهای جدید و دولت را در مسکن مهر بالا ببریم و سهم متقاضیان را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه این اقدام به منزله تعدیل قیمت است و نه کاهش قیمت‌ها، ادامه داد: تلاش ما این است که تحویل واحدهای مسکن مهر بر اساس اولویت‌ها باشد، چرا که مردم به ما بی‌اعتماد شده‌اند بنابراین در تازه‌ترین اقدام جدول و قیمت نهایی مسکن مهر پردیس را در پروژه امیرساوالان کومه و پردیس‌سازان نوید اعلام و تأکید کردیم که تا یک ماه آینده واگذار می‌شوند.

بابازاده اضافه کرد: هدف ما اطلاع‌رسانی مناسب و دادن اعتماد برای واریز آورده از سوی متقاضیان بود.

عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر پردیس در پاسخ به این سؤال که متقاضیان فاز 8 نسبت به قیمت‌های اعلام شده در این فاز اعتراض دارند، گفت: به هر حال قیمت واحدهای مسکن مهر فاز 8 که متراژ آنها به طور متوسط 130 متر است باید نسبت به سایر واحدهای مسکونی که متراژ آنها زیر 100 متر است متفاوت باشد، بنابراین تلاش ما این است که متناسب با پیشرفت کار از متقاضیان درخواست واریز ‌آورده کنیم.

وی ادامه داد: نمونه پیامک‌های ارسال شده به متقاضیان فاز 8 مسکن مهر پردیس آماده شده است که در آن از مردم خواهیم خواست که با توجه به اینکه قیمت‌ها نهایی و مشخص شده است نسبت به واریز آ‌ورده خود اقدام کنند.

منبع خبر: خبرگزاری فارس
  ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴:۵۹ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد