کیش، قلب طلا و جواهر منطقه می شود

کیش، قلب طلا و جواهر منطقه می شود
محمود بندرچی برگزارکننده نمایشگاه طلا و جواهر کیش با بیان تقدیر از شرکت زرین و سایت طلا به عنوان بهترین حامی این نمایشگاه برای انعکاس آن، از همه شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی تشکر کرد.

وی با اعلام اینکه نمایشگاه سال آتی از نظر کیفی و کمی گسترش خواهد یافت افزود: در برنامه ریزی برای نمایشگاه سوم ارتباطات خوبی برقرار شده و با انعقاد قراردادهایی با کشورهایی مثل تایلند، ترکیه و ... سال آینده پاویون خوب و بزرگتری از کشورهای دیگر خواهیم داشت.
مدیرعامل شرکت رستاک پادویژن خاطرنشان کرد: سازمان منطقه آزاد تجاری کیش و گمرک و سایر سازمانها، آمادگی دارند که بستر ایجاد شده را به نقطه مطلوب برسانند.
بندرچی با بیان اینکه آرزوی قلبی ما این است که کیش قلب طلا و جواهر منطقه گردد تصریح کرد: وجه تمایز نمایشگاه نمایشگاه کیش همراه با فروش بودن آن است ودوستان فروشنده تخفیف های خوبی را در آن ارائه می کنند که این تخفیف ها برای بازدیدکنندگان جذاب بوده و همه لحظه شماری می کنند که بهترین خرید و بهترین استفاده از آن بعمل آید.
مجری نمایشگاه طلا و جواهر کیش در خاتمه به همه تولیدکنندگان و برندهای طلا و جواهر کشور توصیه کرد که حتماً کیش را یکی از گزینه های خود برای حضور قرار دهند که شرایط خوب و مناسبی در آن فراهم شده است.

منبع خبر: 
  ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۸:۰:۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد