قیمت امروز طلا، سکه و ارز در بازار تهران - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶

قیمت امروز طلا، سکه و ارز در بازار تهران - ۱۳۹۰/۱۱/۰۶
هر گرم طلای 18 عیار در بازار 71.5 هزار تومان
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اعلام اینکه قیمت انواع سکه به دلیل افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی، امروز پنجشنبه دائما در حال نوسان است، گفت: در حال حاضر قیمت سکه تمام طرح جدید در بازار به 790 هزار تومان رسیده است.
محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر با بیان اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز پنجشنبه با 60 دلار افزایش به 1812 دلار رسیده است، گفت: برهمین اساس، قیمت انواع سکه امروز در بازار دائما در حال نوسان است.
وی با اعلام اینکه قیمت انواع سکه از صبح تا ظهر پنجشنبه 3 تا 4 بار تغییر کرده است، افزود: قیمت سکه تمام طرح جدید در حالی صبح پنجشنبه به 820 هزار تومان تومان رسید که در حال حاضر قیمت آن در بازار به 790 هزار تومان کاهش یافته است. به گزارش مهر، قیمت سکه تمام طرح قدیم هم از 820 به 800 هزار تومان رسیده است. 
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر اظهارداشت: قیمت نیم سکه از 410 به 390 هزار تومان و ربع سکه از 210 به 200 هزار تومان و سکه گرمی از 108 به 100 هزار تومان کاهش یافته است.
کشتی آرای قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار را در حال حاضر ( ظهر پنجشنبه) 71.5 هزار تومان اعلام کرد و گفت: این در حالی است که این قیمت تا پایان معاملات روز چهارشنبه و صبح پنجشنبه 74 هزار و 500 تومان بود.
وی در پایان اظهارداشت: قیمت انواع سکه در هفته آینده به قیمت جدید پیش فروش سکه و تک نرخی شدن نرخ دلار - براساس وعده بانک مرکزی- بستگی خواهد داشت.
شما می توانید آخرین اخبار طلا، سکه و ارز را از اینجا ببینید.          
منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۹:۳۴ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد