نخستین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

نخستین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر
نخستین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر با حضور 110 شرکت داخلی و 8 شرکت خارجی در زمینه تولید مصنوعات و بیش از 80 شرکت داخلی و خارجی در زمینه ماشین آلات مختلف ساخت طلا و جواهر گشایش یافت .
نخستین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر با حضور  110 شرکت داخلی و 8 شرکت خارجی در زمینه تولید مصنوعات و بیش از 80 شرکت داخلی و خارجی در زمینه ماشین آلات مختلف ساخت طلا و جواهر گشایش یافت .
در این نمایشگاه چهار روزه که تا جمعه 21 بهمن در نمایشگاه بین المللی تهران دایر است بیش از 40 مجموعه وابسته به این صنعت آثار و تولیداتشان را ارائه کردند.
کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه از ایتالیا ، ترکیه ، آلمان ، چین ، تایوان و تایلند هستند که در بخش عرضه ماشین آلات و تجهیزات تولید طلا و جواهر شرکت کرده اند.
در این حال رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا ، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی و کارگاه ها ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته گفت: ساماندهی و مدیریت تولید و صادرات طلای کشور بیش از 250 هزار فرصت شغلی ایجاد می کند.
عبادالله محمدولی با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در صنعت طلا و جواهرکشور افزود: با تقویت و مدیریت درست بخش تولید و صادرات طلا و جواهر بخشی از اشتغال کشور تامین می شود.
وی برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی صنایع و فن اوری طلا ، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی را گامی در جهت شناساندن توانمندی های صنعت طلا و جواهر دانست.
این نمایشگاه در 9 هزار متر مربع و در سالن های خلیج فارس ، سالن 41 و 44 از ساعت 9 تا 16 آماده بازدید علاقه مندان است.
شما می توانید آخرین اخبار طلا، سکه و ارز را از اینجا ببینید.          
منبع خبر: 
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۳۷:۲۵ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد