فعالیت بی‌ضابطه سایت‌های معامله مسکن

فعالیت بی‌ضابطه سایت‌های معامله مسکن
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید برضرورت ممانعت از فعالیت سایت‌های بی هویت در زمینه املاک، گفت: بی توجهی به فعالیت این سایت‌ها برخلاف منافع مردم است.

صدیف بدری با اشاره به فعالیت برخی سایت‌های املاک بدون مجوز در کشور، گفت: بی توجهی به فعالیت این نوع سایت ها، خرید و فروش املاک را با مشکلات عدیده ای از حیث کلاهبرداری مواجه می‌کند.

وی با بیان اینکه فعالیت این سایت‌ها در زمینه املاک و امکان خرید و فروش املاک غیرواقعی، تصریح کرد: فعالیت بسیاری از این سایت‌ها غیر قانونی است و هر روز شکایت‌های بسیاری از آن ها به دستگاه قضا ارجاع می‌شود.                

همچنین رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی هم اضافه کرد: نظارت و رصد دقیق فعالیت سایت‌های فعال در بخش مسکن می‌تواند زمینه کلاهبرداری از این حیث را مسدود کند و در حال حاضر بسیاری از پرونده‌های انباشت شده در دستگاه قضا مربوط به کلاهبرداری در خرید و فروش املاک است.

یحیی کمالی پور با بیان اینکه باید هرچه سریعتر سازوکاری برای منع فعالیت این نوع سایت های بی هویت در دستور کار قرار بگیرد، افزود: برخورد با سایت‌های بدون مجوز در زمینه املاک کاهش پرونده‌های قضایی را رقم می‌زند.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۴۱:۵۹ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد