بازار طلا مکان امن برای سرمایه گذاری

بازار طلا مکان امن برای سرمایه گذاری
راس کاستریچ مدیر صندوق سرمایه گذاری بلک راک به اوضاع بی ثبات سیاسی و اقتصادی جهان طی ماه های آینده هشدار داد و به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد تا بخشی از دارایی و سرمایه خود را در بازار طلا سرمایه گذاری کنند.

راس کاستریچ مدیر صندوق سرمایه گذاری بلک راک در سخنانی تصریح کرد: گرچه شرایط اقتصادی چین با ثبات نسبی روبرو شده ودونالد ترامپ نیز قول داده است تا مالیات ها را کاهش دهد و اوضاع اقتصادی آمریکا بهبود یابد، ولی جهان طی ماه های آینده با نگرانی های سیاسی و اقتصادی متعددی روبرو خواهد شد.

وی به اوضاع بی ثبات سیاسی و اقتصادی جهان طی ماه های آینده هشدار داد و به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد تا بخشی از دارایی و سرمایه خود را در بازار طلاسرمایه گذاری کنند. وی افزود:ریسک های مربوط به اوضاع سیاسی و اقتصادی جهان موجب خواهد شد تا طلا طی ماه های آینده بهترین پوشش ریسک سرمایه گذاری به شمار رود.
وی در ادامه گفت: انتخابات اروپا و نااطمینانی سیاسی در آمریکا از جمله مهمترین دلایلی است که موجب افزایش اعتماد سرمایه گذاران به طلا خواهد شد. می توان برگزیت و بحران مالی و بدهی یونان را نیز به این عوامل اضافه کرد.
این تحلیلگر اقتصادی اظهار داشت: افزایش شاخص سهام در آمریکا طی روزهای اخیر به خاطر امیدواری سرمایه گذاران نسبت به وعده های ترامپ برای کاهش مالیات ها بوده است.

منبع خبر: 
  ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۶:۵۶:۵۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد