شهرک صنعتی طلا در تهران

شهرک صنعتی طلا در تهران
رئیس اتحادیه طلا و جواهر، آخرین وضعیت ساخت شهرک طلا در تهران را توضیح داد و اعلام کرد که این پروژه از طرف بخش خصوصی دنبال می‌شود اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.

موضوع ساخت و ساز شهرک‌های طلا در تهران و دیگر شهرهای بزرگ از سال‌های گذشته تاکنون مطرح شده ولی هنوز به دلایل مختلف به مرحله عملیاتی و بهره‌برداری نرسیده است. اما طی روزهای اخیر درباره ساخت شهرک طلا در محدوده افسریه تهران موضوعاتی عنوان شد که رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در این باره گفت: بحث راه اندازی شهرک‌های طلا موضوع جدیدی نیست و از گذشته مطرح بوده است.

محمد کشتی آرایبا بیان اینکه راه‌اندازی شهرک طلا از طرف بخش خصوصی دنبال می‌شود، ادامه داد:‌ معمولا بخش خصوصی که از امکانات ساخت و ساز در برخی مناطق برخوردارند، طبیعتا به دنبال ایجاد رونق در این مناطق هستند و برای اینکه بتوانند این رونق را ایجاد کنند پیشنهاد ساخت شهرک طلا را  داده‌اند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر عنوان کرد:‌ البته تا کنون هیچ گونه اقدامی برای ساخت و ساز شهرک طلا در تهران صورت نگرفته و هنوز این پروژه به مرحله اجرا نرسیده است؛ لذا نیاز است همچنان امکان‌سنجی و نیاز سنجی لازم انجام شود تا نتایج این اقدام مشخص شود.

کشتی آرای درباره تاثیرات ساخت شهرک طلا در بازار این صنف گفت: اصولا در ساخت و ساز شهرک‌ها و برج‌های طلا نگاه مثبتی وجود دارد، چرا که باعث پیشرفت صنعت طلا می‌شود اما به هر حال معمولا بخش خصوصی هدفش منافع زودبازده است و تاسیس چنین شهرکی برای اینکه به نتیجه برسد به زمان بیشتری نیاز دارد.

منبع خبر: ایسنا
  ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲:۳۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد