تسهیلات برای 390 هزار واحد مسکن مهر

تسهیلات برای 390 هزار واحد مسکن مهر
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: بیش از 390 هزار واحد مسکن مهر در کشور برای تسریع در تکمیل پروژه های مسکن مهر از تسهیلات 100 میلیون ریالی اضافه شده بانک مسکن برخوردار می شوند؛ براین اساس ثبت قراردادها در دفاتر اسناد از هفته آینده آغاز می شود.

محمدحسن مرادی افزود: دستورالعمل افزایش تسهیلات مسکن مهر از 300 به 400 میلیون ریال به شعب بانک مسکن ابلاغ شده و اکنون بسیاری از واحدهای یاد شده به دفترخانه ها برای ثبت اسناد قراردادهای افزایش تسهیلات معرفی شده اند.
وی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات افزایش 100 میلیون ریالی واحدهای مسکن مهر پس از ثبت قراردادهای مربوطه در دفاتر اسناد از هفته آینده آغاز می شود، گفت: پیش بینی می شود افزایش تسهیلات 300 به 400 میلیون ریال بانک مسکن، به بیش از 390 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور پرداخت شود.
مدیر امورطرح و برنامه بانک مسکن اظهارداشت: در فرآیند پرداخت افزایش تسهیلات واحدهای مسکن مهر، تاکنون کارشناسان بانک مسکن ارزیابی های لازم را برای پرداخت 100 میلیارد ریالی تسهیلات اضافی را انجام داده اند تا واحدهای واجد شرایط برای ثبت قراردادهای خود به دفترخانه ها ثبت اسناد معرفی شوند.
به گزارش ایرنا، به منظور تسریع اتمام پروژه های مسکن مهر نیمه تمام در سراسر کشور، شورای پول و اعتبار د رجلسه دیماه امسال خود با افزایش سقف فردی تسهیلات مسکن مهر از 300 میلیون به 400 میلیون ریال، مشروط به عدم استفاده از منابع جدید بانک مرکزی و با تشخیص و تایید بانک عامل، موافقت کرد.
به دنبال آن بانک مسکن با صدور دستورالعملی به شعب، فرآیند پرداخت افزایش 100 میلیون ریالی تسهیلات مسکن مهر را ابلاغ کرد تا واحدهای نیمه تمام مسکن مهر بتوانند با دریافت این تسهیلات از بانک مسکن روند تکمیل و تحویل آن را به متقاضیان با سرعت بیشتری انجام شود.

منبع خبر: ایرنا
  ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۷:۴۲:۳۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد