خروج بودجه مسکن مهر از بلوکه

خروج بودجه مسکن مهر از بلوکه
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از حل مشکل واریز یارانه ۲۰۰ میلیارد تومانی مسکن مهر خبر داد.

پس از ارسال نامه بلوکه شدن ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه مسکن مهر به رئیس مجمع نمایندگان استان تهران و رسانه‌ای شدن این نامه، سعید غفوری گفت: دفتر تلفیق برنامه و بودجه در تماس با شرکت اعلام کرده است که علاوه بر ۵۰ میلیارد تومان قبلی، مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان (یعنی جمعا ٢٠٠ میلیارد تومان) یارانه مسکن مهر نیز تایید شده و  برای پرداخت به خزانه کل ارسال شده است.

غفوری ادامه داد: نامه پرداخت یارانه مسکن مهر در چند روز آینده به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ و منابع مالی به پروژه‌های پردیس تزریق می‌شود.

وی افزود: این یارانه برای همه پروژه‌های مسکن مهر کشور است اما به دلیل حجم گسترده عملیات زیرساخت و آماده‌سازی پردیس، بنابراین بخش عمده این اعتبار به پردیس پرداخت می‌شود.

گفتنی است که این یارانه قرار است جهت تکمیل عملیات  آماده سازی و خدمات روبنایی و زیربنایی مسکن مهر پردیس هزینه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اوایل هفته جاری خبری  در رسانه ها منتشرشد مبنی بر اینکه دو فقره اعتبار در مجموع به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان نزد دو سازمان اداره کل تلفیق برنامه و بودجه و خزانه داری کل کشور بلوکه شده و به این واحدها تزریق نمی شود؛ برهمین اساس مدیر عامل شهر جدید پردیس در نامه‌ای به دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم‌پرداخت یارانه مسکن مهر این شهر توسط خزانه‌داری کل کشور، خواستار پیگیری این مجمع برای پرداخت فوری یارانه جهت تسریع در تکمیل واحدهای طرح مهر شده بود.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۳:۵۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد