پیشرفته‌ترین تجهیزات جهانی جایگاه‌های سوخت

پیشرفته‌ترین تجهیزات جهانی جایگاه‌های سوخت
مراسم رونمایی از پیشرفته‌ترین تجهیزات جایگاه‌های سوخت روز جهان در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد.

حبیب فردی تهرانی مدیرعامل شرکت پترو نوآ، در مراسم رونمایی از محصولات شرکت تاتسونو ژاپن با بیان اینکه ۷ هزار پمپ بنزین کشور قدمت بیش از ۳۰ سال دارد که باید با پمپ‌های جدید جایگزین شود، گفت: در گام نخست دستگاه‌های دست دوم تاتسونو که قدیمی هستند، را با دستگاه‌های جدید جایگزین می‌کنیم.

وی در ادامه با اشاره به این که کمبود جایگاه‌های سوخت در ایران ۹ برابر جهان است، عنوان کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که از طریق پمپ‌های پیشرفته که ظرفیت سوختگیری را تا ۱.۵ برابر افزایش می‌دهند، کمبود جایگاه‌های سوخت را جبران کنیم.

مدیرعامل شرکت پترو نوآ با اشاره به فناوری مدرن تجهیزات جدید جهانی جایگاه‌های سوخت  افزود: پمپ‌های بنزین تاتسونو در زلزله های بیش از ۵ ریشتر خود به خود قطع می‌شود و در هنگام بروز بحران‌هایی مانند زلزله تنها به ماشین‌های مدیریت بحران مانند آمبولانس و آتش‌نشانی با ارائه کارت‌هایی که از قبل به این خودروها داده شده، خدمات ارائه می‌دهد.

فردی تهرانی از مکاتبات با شهرداری‌ها برای تبدیل جایگاه‌های بنزین به سالن‌های مدیریت بحران در مواقع بروز بحران خبر داد و گفت: برنامه پترو نوآ صرفه اقتصادی جایگاه‌ها را به دنبال دارد و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا سال ۲۰۲۰ در یک حرکت تدریجی تمامی جایگاه‌ها نوسازی می‌شوند.

آندو مدیر بازاریابی و امور بین‌الملل شرکت تاتسونو ژاپن نیز در مراسم رونمایی از محصولات این شرکت گفت: پس از ۷سال به همراه شرکت نووا به عنوان نماینده شرکت تاتسونو به بازار ایران برگشته که این مجموعه بسیار صادق و دارای اعتبار بالا نزد شرکت تاتسونو است.

در مراسم رونمایی از محصولات شرکت تاتسونو ژاپن جایگاه دارانی از سراسر کشور حضور داشتند و در این مراسم از پیشرفته‌ترین و به روز ترین پمپ‌های بنزین با تکنولوژی روز دنیا رونمایی شد.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۷:۲۴:۳۶ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد