پیش‌فروش ۵ محصول ایران خودرو از امروز

 پیش‌فروش ۵ محصول ایران خودرو از امروز
ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای شرایط جدید پیش‌فروش محصولات خود را اعلام کرد. این پیش‌فروش از ساعت ۱۱ صبح امروز آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

 ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای شرایط جدید پیش‌فروش محصولات خود را اعلام کرد. این پیش‌فروش از ساعت ۱۱ صبح امروز آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.در این پیش‌فروش ۵ محصول ایران خودرو شامل سمند، پژو ۲۰۶، پژو پارس، دنا و پژو ۲۰۷ حضور دارند. تمام این محصولات با موعدتحویل آبان سال ۹۹ عرضه شده‌اند. تنها پژو ۲۰۶ تیپ۲ علاوه بر آبان ماه سال آینده در مهر سال ۹۹ نیز قابلیت تحویل دارد.همچنین در این طرح سمند با دو پیش پرداخت قابل پیش خرید کردن است. متقاضیان سمند می‌توانند برای پیش خرید این خودرو یا ۳۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان یا ۳۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان پرداخت کنند.

همین مساله در مورد پژو پارس نیز صادق است. این خودرو با پیش پرداخت ۳۹ میلیون تومانی یا ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی امکان پیش خرید کردن از سوی مشتریان دارد. متقاضیان می‌توانند برای پیش خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲، مبلغ ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، همچنین دنا را با مبلغ ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۷ با گیربکس معمولی را با پرداخت ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پیش خرید کنند.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۹:۳۸ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد