اعلام شرایط فروش اقساطی ۳ خودرو

 اعلام شرایط فروش اقساطی ۳ خودرو
شرایط فروش اقساطی سه محصول ایران خودرو به تعداد بسیار محدود آغاز می‌شود.فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۰/ ۰۹/ ۹۸ تا زمان تکمیل آغاز خواهد شد.

 شرایط فروش اقساطی سه محصول ایران خودرو به تعداد بسیار محدود آغاز می‌شود.فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۰/ ۰۹/ ۹۸ تا زمان تکمیل آغاز خواهد شد. این سه محصول عبارتند از پژو ۴۰۵، سمند EF۷ بنزینی و پژو پارس با موتور TU۵. بر اساس این گزارش، قیمت پژو ۴۰۵ در این طرح فروش، ۶۷ میلیون و ۸۸۴ هزار تومان در نظر گرفته شده است. متقاضیان با پیش پرداخت ۶۱ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و پرداخت دو چک به مبالغ ۴ میلیون و ۱۲۳ هزار تومان به تاریخ‌های خرداد و آذرماه سال آینده می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

 برای سمند EF۷ بنزینی نیز قیمت ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. پیش‌پرداخت برای این خودرو ۶۳ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و مبالغ چک‌ها ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.مشتریان حاضر در این طرح می‌توانند پژو پارس را با پیش پرداخت ۷۶ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و همچنین پرداخت دو چک هر یک به مبلغ ۵ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان در اختیار بگیرند. قیمت این محصول ایران‌خودرو در این طرح ۸۵ میلیون و ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. ضمنا تاریخ چک‌ها برای خریداران سمند و پژو پارس مشابه تاریخ پژو ۴۰۵ است.در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح «سامانه صیاد» را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر‌کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.ضمنا چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید‌شده در بخشنامه صرفا از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک،دو و...) وجود ندارد و عنوان صادر‌کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکان‌پذیر نخواهد بود. بنابراین ضروری است نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع‌رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۴:۲۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد