پیش‌فروش ایران خودرو از امروز

 پیش‌فروش ایران خودرو از امروز
پیش‌فروش ۴ محصول ایران خودرو از امروز آغاز می‌شود. چهار محصولی که این خودروساز در این طرح فروش عرضه کرده است عبارتند از: سمند LX با موتور EF۷، پژو پارس سال، دناپلاس و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی.

پیش‌فروش ۴ محصول ایران خودرو از امروز آغاز می‌شود. چهار محصولی که این خودروساز در این طرح فروش عرضه کرده است عبارتند از: سمند LX با موتور EF۷، پژو پارس سال، دناپلاس و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی.در میان این خودروها دناپلاس با پیش‌پرداخت ۵۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بیشترین پیش پرداخت را به خود اختصاص داده است و سمند LX نیز با پیش پرداخت ۳۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی کمترین مبلغ را برای پیش فروش نیاز دارد. برای دو خودروی دیگر یعنی پژو‌پارس سال و پژو۲۰۷ با گیربکس دستی به ترتیب ۳۹ میلیون و ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت در نظر گرفته شده است.

موعد تحویل تمامی محصولات حاضر در این طرح آذر ۹۹ در نظر گرفته شده است.به‌جز متقاضیان سمند LX که می‌توانند از سود مشارکت ۱۸ درصدی و انصراف ۱۵ درصدی بهره‌مند شوند، برای دو محصول دیگر، یعنی پژو پارس سال و دناپلاس ایران‌خودرو سود مشارکت ۱۶ درصد و انصراف ۱۲ درصد را در نظر گرفته است. کمترین میزان سود مشارکت و سود انصراف در این طرح فروش به پژو ۲۰۷ تعلق گرفته است. متقاضیان این محصول می‌توانند از سود مشارکت ۵/ ۱۵ درصدی و سود انصراف ۵/ ۱۲ درصدی در نظر گرفته شده برای این خودرو استفاده کنند. در این طرح ظرفیت ثبت‌نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو است و در صورتی که ثبت‌نام مشتریان مغایر با این بند باشد قرارداد به‌صورت یک‌طرفه از سوی شرکت لغو و وجه آن ظرف ۲۰روز به مشتری عودت خواهد شد. علاوه بر این تنظیم صلح‌نامه در این بخشنامه امکان‌پذیر نیست.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷:۱۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد