چالش‌ مالی برای سازنده تاکسی‌های لندن

 چالش‌ مالی برای سازنده تاکسی‌های لندن
ال ای وی سی»،شرکت خودروهای برقی لندن به تامین‌کنندگانش اعلام کرد که ممکن است برای یک ماه آینده نتواند از پس تعهدات مالی‌اش بربیاید. این شرکت در نامه‌ای به شرکای تولیدی خود هشدار داد در شرایط فوق‌العاده پیش‌آمده و مشکلات پیش‌رو امکان انجام تعهدات مالی خود را ندارد.

«ال ای وی سی»،شرکت خودروهای برقی لندن به تامین‌کنندگانش اعلام کرد که ممکن است برای یک ماه آینده نتواند از پس تعهدات مالی‌اش بربیاید. این شرکت در نامه‌ای به شرکای تولیدی خود هشدار داد در شرایط فوق‌العاده پیش‌آمده و مشکلات پیش‌رو امکان انجام تعهدات مالی خود را ندارد. ال ای وی سی که توسط غول چینی جیلی هدایت می‌شود اعلام کرد: «به‌رغم اجرای برنامه‌هایی برای به حداقل رساندن تاثیر پاندمی کووید- ۱۹ بر تولید و باز نگه داشتن دفاتر، شرایط از آنچه پیش‌بینی می‌کردیم بدتر شده است.»

این شرکت افزود: «از این رو ما از پس اجرای تعهدات خود در قبال قراردادهایمان بر نخواهیم آمد. این شرایط موقتی است ولی در حال حاضر تولید متناسب با فروش کم و تعلیق برخی فعالیت‌ها، ما را در شرایط ویژه‌ای قرار داده است. برنامه تجاری ما در کوتاه‌مدت دستخوش تغییر نخواهد شد اما در بلندمدت تغییراتی در روابط ما با تامین‌کنندگان به وجود خواهد آورد.» این شرکت تامین‌کننده تاکسی‌های برقی معروف شهر لندن است.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۸:۱ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد