خودرویی ها در فاز انتظار

خودرویی ها در فاز انتظار
امروز دوشنبه،سهام خودرویی ها شاهد بازاری کم حجم تر از روزهای گذشته اما با بیم و امید های بسیار بود،با پایان معاملات امروز اول آذرماه ۹۵،شاخص کل گروه خودرو با کاهش ۷۳ واحدی در محدوده ۱۹ هزار و ۸۱۴ واحدی متوقف شد تا به این ترتیب ششمین روز متوالی نوسان در کانال ۱۹ هزار واحدی به پایان برسد.

 در حالی امروز شاخص خودرویی ها  با افت 0.36درصدی همچنان در کانال 19 هزار واحدی جولان داد که به نظر می‌رسد بازار بورس خودرویی ها این روزها دور جدیدی از فعالیت را تجربه می‌کند.
در جریان معاملات امروز از 23نماد معاملاتی تعداد 6 نماد با افزایش قیمت اندک و 15 نماد با کاهش قیمت و دو نماد ورنا و خاذین در صفر تابلو معامله شدند،نماد خشرق 3 درصد و خچرخش 1.5 درصد افزایش قیمت پایانی را تجربه کرد،خگستر،ختراک،خزر و خنصیر زیر یک درصد افزایش قیمت پایانی داشتند، خودرو و خزامیا نیز به ترتیب در قیمت -305 و 102 تومان به کار خود پایان دادند.
همچنین بررسی تغییر مالکیت‌ ورنا طی روز جاری نشان از دست به دست شدن نقدینگی به نفع بازیگران حقوقی است، در این روز سهامداران حقوقی سهم 56 درصدی معادل 2.5 میلیون سهم در فروش داشتند
امروز درگروه خودرویی شاهد معاملاتی بسیارکم حجمبودیم به گونه ای که حجم معاملات به 49 میلیون کاهش یافت، ارزش معاملات نیز معادل 8.6 میلیارد تومان محاسبه شد.
در این روز زمزمه بازگشایی خساپا به گوش می رسید و خودروسازان امروز را در فاز انتظار به سر بردند،درمجموع گروه خودرو و ساخت قطعات در حاشیه منفی،متعادل و کم حجم معامله شدند تا جایی که خزامیا به عنوان پرحجم ترین گروه خودرویی تنها 15 میلیون حجم معامله داشت.

منبع خبر: عصر خودرو
  ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶:۸ بعد از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد