تحویل ۲۰هزار محصول ایران‌خودرو با مدل۹۶

تحویل ۲۰هزار محصول ایران‌خودرو با مدل۹۶
با فراهم کردن الزامات پلیس برای تحویل خودروهای تولیدی به مشتریان با مدل سال۹۶، تا نیمه اول دی بیش از ۲۰ هزار دستگاه خودرو در شبکه فروش و توزیع، تحویل مشتریان شده است.

به نقل از ایران خودرو، شهریورماه امسال پلیس راهور ناجا بخشنامه ای صادر کرد که براساس آن خودروسازان می توانستند با اجرای دستورالعمل های مشخص نسبت به ارتقا مدل خودروهای تولیدی اقدام کرده و محصولات خود را در زمستان ۹۵ با مدل ۹۶ تحویل مشتریان بدهند.

گروه صنعتی ایران خودرو پس از اطلاع از فراهم آمدن این امکان، در مدت زمانی کوتاه موفق شد دستورالعمل های جدید پلیس راهور ناجا را به صورت کامل اجرا کرده و مدل خودروهای تولید خود را به سال ۹۶ ارتقا دهد.

بر مبنای این گزارش،  تغییر محل حک مشخصات اصالت خودرو از محفظه موتور به داخل کابین از اقدامات اصلاحی مورد نظر پلیس بود که ایران خودرو توانست با اقدام به موقع برای کلیه محصولات و در کلیه خطوط بدنه سازی، ‌ مجوز صدور سند با مدل ۹۶ را اخذ کند.

تحویل خودرو با مدل۹۶ در سه ماه پایانی سال ۹۵ اقدامی بی‌سابقه است که امسال تاکنون فقط از سوی گروه صنعتی ایران خودرو انجام شده و این شرکت تنها خودروسازی است که توانسته این مجوز را برای کلیه محصولات خود دریافت کند.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۱۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶:۴۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد