توسعه همکاری بانک تجارت با پژو

توسعه همکاری بانک تجارت با پژو
نشست مشترک بانک تجارت و شرکت سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو – پژو(ایکاپ ) برگزار شد.

به نقل از روابط عمومیبانک تجارت ، رضا دولت آبادی عضو هیات مدیره بانک در نشست با نمایندگان شرکت سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو– پژو (ایکاپ) با اشاره به اقدامات انجام شده برای تسهیل فرآیندهای تجارت خارجی در کشور گفت : همه ارکان اصلی اقتصاد کشور مصمم به حمایت از سرمایه گذاری خارجی در ایران هستند.

وی افزود: بانک تجارت به عنوان بانک همکار شرکت ایران خودرو آمادگی کامل دارد تا خدماتی شامل صدور ضمانتنامه بانکی و گشایشLC داخلی و خارجی ، صدور ضمانتنامه گمرکی و اعطای اعتبار را در قالب یک بسته خدماتی به شرکت ایکاپ ارائه دهد.

علی مهرپور ، مدیرامور بین الملل بانک تجارت نیز با تاکید بر تعامل سازنده میان بانک و شرکت ایکاپ گفت : تاکنون شعبه بانک تجارت در پاریس نقش سازنده ای را در توسعه این تعامل برعهده داشته و در ادامه این همکاری خدمات بیشتری از سوی این شعبه به طرف فرانسوی ارائه خواهد شد.

پس از اجرایی شدن برجام شرکت سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو - پژو یکی از شرکت هایی بود که با هدف ایجاد خط تولید داخلی و در فازهای بعدی صادرات خودرو به سایر کشورها با افتتاح حساب در بانک تجارت در ایران آغاز به کار کرد.

بانک تجارت روز سه شنبه دوازدهم بهمن نیز میزبان جمعی از بازرگانان فرانسوی بود که با هدف بررسی فرصت های سرمایه گذاری و تجارت در ایران همزمان با سفر وزیر امور خارجه این کشور به ایران سفر کردند.

منبع خبر: خبر گزاری صدا و سیما
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۱:۵۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد