توسعه صنعت خودرو در شرایط تحریم

توسعه صنعت خودرو در شرایط تحریم
دبیر چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودرو گفت: در زمان تحریم مشکلات زیادی به صنعت خودرو تحمیل شد اما خوشبختانه ما به شرایط تحریم به عنوان یک فرصت نگاه کرده و توانستیم قدم‌های توسعه این صنعت را بر داریم.

ساسان قربانی دبیرچهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودرو به عنوان نخستین سخنران با اعلام اینکه در سه همایش گذشته گمانه زنی‌های زیادی در مورد صنعت خودرو کشور مطرح شد، اظهارداشت: در زمان تحریم به این صنعت مشکلات زیادی تحمیل شد حتی برخی پیش بینی می‌کردند صنعت خودروی کشور نابود شود اما خوشبختانه ما به شرایط تحریم به عنوان یک فرصت نگاه کرده و توانستیم قدم‌های توسعه این صنعت را بر داریم.

وی با اشاره به صحبت‌های سال گذشته رئیس جمهور در همایش صنعت خودرو، افزود: رئیس جمهور آن روز تاکید داشتند که ایران در صنعت خودرو با شرکت‌هایی همکاری می‌کند که بیشترین تولید قطعه در ایران داشته باشند.

دبیر چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودرو  با بیان اینکه شرایط پس از برجامبه گونه‌ای است که فضای رقابتی تولید خودرو در کشور کاملا محسوس و قابل لمس است تصریح کرد: این همایش با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی همسویی دارد و هدف، توسعه هوشنمندانه صنعت خودرو ایران و تحقق نیازهای مشتریان خواهد بود.

منبع خبر: خبر گزاری تسنیم
  ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۷:۵۵:۰ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد