پایان اعتبار آرم‌های طرح ترافیک 95

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: از امروز، شنبه که نخستین روز کاری اردیبهشت‌ماه است، آرم‌های قدیم طرح ترافیک فاقد اعتبار است و خودروها باید برای ورود به محدوده طرح، آرم سال ۹۶ داشته باشند.
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک گفت: از امروز، شنبه که نخستین روز کاری اردیبهشت‌ماه است، آرم‌های قدیم طرح ترافیک فاقد اعتبار است و خودروها باید برای ورود به محدوده طرح، آرم سال ۹۶ داشته باشند.

 مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه مهلت ارائه مدارک واجدین شرایط طرح ترافیک سالانه ۹۶ تا پایان وقت اداری، پنجم اردیبهشت تمدید شده است، گفت: طبق موافقت معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار تهران، آن دسته از پذیرفته‌شدگان آرم طرح ترافیک سال ۹۶ اعم از افراد حقیقی، حقوقی، خبرنگاران، جانبازان و وانت بارها که تاکنون موفق به ارائه مدارک خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشده‌اند، تا پایان وقت اداری ۵ اردیبهشت مهلت دارند نسبت به ارائه مدارک خود به دفاتر خدمات الکترونیک اقدام کنند. وی ضمن ابراز گلایه از اینکه تعدادی از شهروندان دقیقه نود را برای انجام دادن پروسه طرح ترافیک آنها در نظر گرفته‌اند، تاکید کرد: به‌طور حتم مهلت تعیین شده (۵ اردیبهشت) آخرین فرصت خواهد بود و تمدید نخواهد شد. قنبرنژاد با اشار به اینکه پیش از این اعلام کرده بودیم که پس از تاریخ ۳۱ فروردین فقط ۱۰ دفتر خدمات الکترونیک مدارک خبرنگاران و رانندگان وانت بارها را تحویل خواهند گرفت، تصریح کرد: اما اکنون به تمام دفاتر اعلام شده است تا ۵اردیبهشت مجاز به دریافت مدارک افراد حقیقی، حقوقی، خبرنگاران و وانت بارها هستند بنابراین شهروندان با مراجعه به همه دفاتر خدمات الکترونیک شهر می‌توانند به تحویل مدارک خود اقدام کنند. قنبرنژاد تاکید کرد: آن دسته از شهروندانی که با درخواست طرح ترافیک آنها موافقت شده است، اما هنوز مدارک خود را به دفاتر تحویل نداده‌اند و به پرداخت وجه تعرفه طرح ترافیک خود اقدام نکرده‌اند، در نظر داشته باشند که تا زمان تحویل مدارک خود مجاز به تردد در محدوده طرح نخواهند بود. بنابراین این گروه تا زمانی که که مدارکشان را تحویل دفاتر دهند، به منظور تردد در محدوده طرح ترافیک می‌توانند از آرم‌های روزانه استفاده کنند.

منبع خبر: خبرگزاری مهر
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۴۶:۳۲ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید: