تولید مینی برقی در چین

تولید مینی برقی در چین
 شرکت خودروسازی مینی، زیرمجموعه بی‌ام‌و، اعلام کرد طراحی و ساخت خودروی برقی‌ جدیدش در چین صورت خواهد گرفت. به گزارش رویترز یکی از اعضای هیات‌مدیره بی‌ام‌و اعلام کرد مینی در پی گسترش همکاری با گریت‌وال، خودروساز بزرگ چینی است.

 شرکت خودروسازی مینی، زیرمجموعه بی‌ام‌و، اعلام کرد طراحی و ساخت خودروی برقی‌ جدیدش در چین صورت خواهد گرفت. به گزارش رویترز یکی از اعضای هیات‌مدیره بی‌ام‌و اعلام کرد مینی در پی گسترش همکاری با گریت‌وال، خودروساز بزرگ چینی است. بی‌ام‌و پیش از این اقدام به امضای تفاهم‌نامه‌ای با گریت‌وال کرده است تا برای نخستین بار مینی در کارخانه‌ای غیراروپایی مونتاژ شود.
تاکنون دفتر تحقیق و توسعه مینی در آلمان عهده‌دار طراحی و تولید تمامی محصولات این برند بوده‌اند، اما تمامی مراحل طراحی مینی جدید در چین انجام خواهد شد. پیتر شوارتزنباوئر عضو هیات‌مدیره مینی در این خصوص گفت:«طبق قوانین جدید برقی‌سازی چین، برخی قطعات باید به‌صورت داخلی تامین شوند. قطعاتی نظیر باتری خودروهای برقی و رانش‌گر باید از چین تامین شود.» ممکن است بخشی از تولید مینی در چین، به سایر کشورها صادر شود. شوارتزنباوئر تاکید کرد فروش محصولات مینی در چین از طریق شبکه فروش کنونی پیگیری خواهد شد.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۵:۴۱ بعد از ظهر
برچسب ها:
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد