سیتروئن فعلا در ایران می‌ماند

 سیتروئن فعلا در ایران می‌ماند
با اظهارات اخیر مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه، در آینده شاهد عرضه مدل‌های جدید خودرو سیتروئن در ایران خواهیم بود.

با اظهارات اخیر مدیرعامل گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه، در آینده شاهد عرضه مدل‌های جدید خودرو سیتروئن در ایران خواهیم بود.

آن طور که لیندا جکسون مدیرعامل سیتروئن عنوان کرده، با وجود خروج آمریکا از برجام، استراتژی این شرکت در ایران تغییری نکرده است. جکسون در گفت‌وگو با رویترز گفته که سیتروئن با وجود خروج آمریکا از برجام، از مدل سیتروئن C۳ خود در ایران رونمایی کرده است.وی با اشاره به فروش ۲ هزار دستگاهی این محصول در ایران و در عرض یک ساعت، تاکید کرده که استراتژی سیتروئن در قبال ایران تغییری نکرده است. جکسون البته این را هم گفته که پژو سیتروئن همچنان در مورد آینده فعالیت تجاری خود در ایران «محتاط» بوده و در عین حال منتظر است اتحادیه اروپا موضعی روشن در قبال تحریم‌های آمریکا و چشم‌انداز فعالیت‌های تجاری در این کشور (ایران) اتخاذ کند.شرکت سیتروئن حدود دو سال پیش با خرید ۵۰ درصد سهام سایپا کاشان، فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. بر این اساس، سیتروئن C۳ اولین محصول تولیدی شرکت مشترک سایپا و سیتروئن در ایران است که تولید آن نیز به تازگی آغاز شده و پیش‌فروش آن نیز صورت گرفته است.در این شرایط با توجه به تاکید مدیرعامل سیتروئن مبنی بر تصمیم این شرکت برای ادامه حضور در ایران، در ماه‌های آینده می‌توان شاهد تولید و عرضه مدل‌های جدید این خودروساز فرانسوی در ایران بود. به جز سیتروئن، پژو نیز فعالیت جدید خود را در ایران آغاز و تا به امروز محصول ۲۰۰۸ را روانه بازار کرده است.

منبع خبر: دنیای اقتصاد
  ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۲۶ قبل از ظهر
شما اولین نفری باشید که نظر میدهد

 همین حالا نظر خود را ثبت کنید:

نتایج یافت شده: 0 مورد